20%
20%

Skudurinė lėlė

Ragdoll

Diane Cole

Vertinimas nėra galimas:
83% of 100
(įvertinimai 9)

Featured Product: Ne, EAN kodas: 9789955239871, ISBN kodas: 9789955239871, SKU: 000000000002173042, Puslapių skaičius: 432, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Originalo kalba: Lietuvių, Leidimo metai: 2017-07-01, Formatas: 21x14,5x3,8, Knygyne: 17.39, Leidykla: Baltų lankų leidyba, UAB , Vertėjas: Anita Kapočiūtė

Ypatinga kaina 13,91 € Knygyne 17,39 €

Sutaupote 3,48 € (20%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Detektyvas Viljamas Fokas, kolegų vadinamas Vilku, prieš ketverius metus brutaliai užpuolė ką tik išteisintą įtariamąjį, tvirtai įsitikinęs, kad jis ir yra serijinis žudikas. Vilkas kalėjimo išvengė, bet ne psichiatrų dėmesio. Šie nenuleidžia akių nuo jo net tada, kai detektyvas grįžta į tarnybą.


Iškviestas į naujo nusikaltimo vietą Vilkas nė nesusidomi – dar vienas kūnas ir tiek. Tačiau jo kolegė Emilė Bakster įspėja: tai neeilinė byla, iš tų, kurios pasitaiko tik kartą per karjerą. Netrukus Vilkas tuo įsitikina pats: negyvėlis vienas, tačiau sudurstytas iš šešių skirtingų aukų kūnų dalių. Žiniasklaida jį pramins „Skudurine lėle“.


Įtampa ima kilti, kai buvusi Vilko žmona, televizijos žurnalistė Andrėja gauna siuntinį: sąrašą su dar šešių aukų pavardėmis ir būsimų jų mirčių datomis. Paskutinė pavardė sąraše – paties Viljamo Foko.


Žudikui žengiant vienu žingsniu greičiau nei policija, prasideda nuožmios lenktynės su laiku, o Vilkas vis giliau grimzta į tamsius praeities prisiminimus ir vis aštriau ima suvokti, kad ši byla jam gali būti lemtinga.


„Žudantis siužetas. Žudantis tempas. Žudantys posūkiai ir genialiai suktas žudikas! Gimė nauja kriminalių romanų žvaigždė.“

Simon Toyne


„Žvėriškas malonumas! Įspūdingas, tamsus, galingos jėgos ir juodojo humoro kupinas kriminalinis romanas.“

Gregg Hurwitz


„Demoniškai išradingas trileris apie serijinį žudiką!“

Mason Cross


Daniel Cole (Danielis Koulas) – britų rašytojas, tituluojamas naujuoju kriminalinių romanų genijumi. Anksčiau jis dirbo paramediku ir yra įsitikinęs, kad šis ypač sudėtingas darbas padėjo sukurti itin tikroviškas žmogžudysčių scenas, o personažus apdovanoti išskirtiniu juodojo humoro jausmu. „Skudurinė lėlė“ yra debiutinis D. Coleʼo romanas, kuris jau spėjo sulaukti didžiulės sėkmės ir bus išleistas daugiau kaip 30-yje šalių. Tai pirmoji detektyvo Viljamo Foko serijos knyga.


Plačiau apie knygą skaitykite čia >>

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 9)
TOP komentarai
 1. 100%
  Puikus kūrinys, su ne itin puikia pabaiga.
  Pradžia užkabino ir nepaleido iki paskutinių puslapių.
  Patiko.
 2. 100%
  Man labai patiko, įtraukianti, įdomu skaityti.
 3. 100%
  Labai greitai susiskaitė. Įdomu. pritraukiantis. Tik pabaiga keistoka..
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...