Skustuvo ašmenys

ISBN kodas: 9789986167266, EAN kodas: 9789986167266

Maugham the razor's edge

William Somerset Maugham

Knygos formatas: Popierinė knyga, SKU: 000000000002125767, ISBN kodas: 9789986167266, EAN kodas: 9789986167266, Puslapių skaičius: 412, Viršelio tipas: Kietas, Spalvingumas: Nespalvotas, Originalo kalba: Anglų, Formatas: 14,8x22x3,3, Leidykla: Tyto alba UAB , Vertėjas: Rasa Drazdauskienė

Ypatinga kaina
4,01 €
Išparduota
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Norėdami gauti pranešimus apie knygą, įveskite savo el.pašto adresą.

Apie prekę

Skustuvo ašmenys", 1944 m. parašytas romanas, tučtuojau tapo populiariausia iš visų jo knygų. Perkeldamas mus į XX a. trečiąjį dešimtmetį, romane Maughamas pasimėgaudamas, sodriai ir taikliai atkuria nerūpestingai prabanga besidžiaugiančius JAV turtinguosius: gražuolę Izabelę, puošeivą ir snobą jos dėdę Eliotą, Izabelės rankos siekiantį turtingą jaunystės draugą Grėjų... Tačiau pagrindinė romano idėja - gyvenimo prasmės paieškos. Prasmės, kurios atkakliai siekia pagrindinis romano herojus Laris. Regis, vaikinui šypsosi laimė: jį myli ir už jo tekėti ruošiasi Izabelė, jam siūlomas darbas ir šviesi ateitis mylinčios žmonos pašonėje. Tačiau iš karo grįžęs jaunuolis kankinasi, ieškodamas atsakymo į esminį gyvenimo klausimą; išeina iš Izabelės gyvenimo ir išvyksta į Paryžių - ir romane vėl išnyra jau daug vėliau...

„Skustuvo ašmenys" - nepaprastai lengvas ir gilus pasakojimas apie tai, kad manome gyvenantys, o iš tiesų vaikštome skustuvo ašmenimis. Ir kad kiekvienas gauname ne tai, ko nusipelnome, o tai, ko labiausiai trokštame.

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
TOP komentarai
 1. 100%
  Kam patinka skaityti apie anuos laikus, visuomenes gyvenima, morales ir laimes santyki, patiks. Man gi uzkliuvo pagrindinio veikejo gyvenimo prasmes ieskojimas Indijoje, domejimasis vedanta ir pan. Man tai tolima. Visgi knyga skaityti neprailgo, dziaugiuosi susipazinusi su siuo autoriumi.
 2. 80%
  Ją baigiau taip seniai, kad, jei atvirai, nelabai pamenu visą siužetą, bet galiu drąsiai teigti, kad knyga buvo puiki, nes net ir dabar apima toks lengvas jaukumo jausmas, vien į ją pažvelgus. Tikrai parašyta lengvu, įtraukiančiu stiliumi.
 3. 80%
  Puikiai pavaizduotos gyveimo prasmės paieškos ir kitų gyvenimai, kupini pakilimų ir nuosmukių, aistros, tuštybės ir gerumo..
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...