20%
20%

Sleido namas

David Mitchell

Vertinimas nėra galimas:
81% of 100
(įvertinimai 25)

EAN kodas: 9786094661761, ISBN kodas: 9786094661761, SKU: 000000000002167927, Viršelio tipas: Kietas, Leidimo metai: 2016-07-05, Formatas: 22,1x14,7x2,5, Knygyne: 1.99, Leidykla: Tyto alba UAB

Ypatinga kaina 1,59 €
Knygyne 1,99 €

Sutaupote 0,40 € (20%)

Išparduota

Norėdami gauti pranešimus apie knygą, įveskite savo el.pašto adresą.

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

David Mitchell (Deividas Mičelas, g. 1969 m.) – britas, septynių romanų autorius, 2007 m. žurnalas „Time“ jį įtraukė į įtakingiausių pasaulio žmonių šimtuką. Jis dažnai vadinamas „europietiškuoju Murakamiu“: abiejų autorių romanuose pilna keistų personažų bei istorijų, japoniško santūrumo ir nutylėjimų; abu sėkmingai derina intelektualumą su populiariu turiniu. Žinomiausia jo knyga „Debesų atlasas“ (Tyto alba, 2014) – monumentalus romanas; jame susipina šešios istorijos.


„Sleido namas“ – naujausias autoriaus kūrinys. Jį galima vadinti siaubo romanu, vaiduoklių istorija, baisia pasaka prieš miegą suaugusiesiems ar pasakojimu apie sielų kelionę ir nemirtingumo troškimą.


Kas devyneri metai paskutinį spalio šeštadienį nuošalaus skersgatvio sienoje pasirodo juodos, mažos, geležinės durelės; jei jūs esate tas, kurio reikia, nustebęs lengvai jas atversite – ir pateksite į puikų sodą, kuriame stūkso Sleido namas. Maloni moteris pasitiks jus ir pakvies vidun. Iš pradžių iš namo išeiti visai nenorėsite. Tačiau vėliau paaiškės, kad ištrūkti jūs jau nebegalite... Kas devyneri metai kraupieji namo gyventojai prisivilioja tą, kuris jaučiasi vienišas, nesuprastas ir yra ypatingas, tik pats to nežino: prislėgtą paauglį, neseniai išsiskyrusį policininką, drovią koledžo studentę. Daugiau jų niekas nebemato. Kas iš tiesų vyksta Sleido name? Tiems, kurie sužino, jau būna per vėlu...


Penkios aukos, padariusios tą pačią klaidą – atvėrusios mažas, juodas dureles ir įžengusios į Sleido namą. Penki pasakojimai, kuriuose atsiskleidžia visas rašytojo literatūrinis talentas: nepaprastai psichologiškai įtikinantis aukos liudijimas, vedantis vis labiau šiurpstantį skaitytoją į neišvengiamą pražūtį, penki skirtingi stiliai, kuriais autorius pasakoja, intriga, priverčianti sulaikyti kvapą iki pat galo – tai istorija, kurią parašyti galėjo tik Davidas Mitchellas.

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 25)
TOP komentarai
 1. 100%
  Įdomi knyga. Įtraukianti, savotiškai baisoka, bet intriguojanti.
 2. 100%
  Pradėkime nuo iš pažinties - tikėjausi, jog tai bus dar viena paaugliška istorija (tokį įvaizdį sukūrė būtent knygos viršelis), tad nusiteikiau lengvam laikui, o buvau taip nustebinta, maloniai nustebinta, kaip ir įtraukta. Kam jau teko susidurti su David Mitchell darbu "Debesų atlasas" numano ko galima tikėtis. Pasaulis didelis, visapusiškas, sodrus ir įtraukiantis. Istoriją pasakos nė vienas, o keli veikėjai, kurie buvo velniškai skirtingi, nesulyginami. Net bus sunku išsirinkti kurie asmenys patinka labiau, gerieji ar blogieji. Galiuosi tik vieno, jog šitos knygos nepaėmiau rudenį, kai norisi ko paslaptingo, mistiško, siaubuko. Tai puiki Helovyno knyga. Gal ir neprivers drebėti, dirsčioti per petį bei bijoti tamsos, ar to, kas nesislepia joje, bet puikiai įtrauks į siaubukų nuotaiką.
 3. 100%
  daug istorijų susijusių viena su kita, daug fantastikos, bet įdomu
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...