18%
18%

Smarkuolė Gilė Hopkins

The Great Gilly Hopkins

Katherine Paterson

Vertinimas nėra galimas:
100% of 100
(įvertinimai 5)

ISBN kodas: 9786090121320, EAN kodas: 9786090121320, SKU: 000000000001110460, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Minkštas, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Originalo kalba: Anglų, Puslapių skaičius: 176, Leidimo metai: 2015-11-06, Formatas: 20x12,5x1,1, Knygyne: 7.49, Leidykla: Alma littera , Vertėjas: Romualda Zagorskienė

Ypatinga kaina 6,14 € Knygyne 7,49 €

Sutaupote 1,35 € (18%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Per daug protinga ir nesuvaldoma, stumdoma iš vienų globėjų namų į kitus, vienuolikmetė Gilė Hopkins įsitikinusi, kad „žmogus turi būti kietas ir atšiaurus“. „Pabaisa Gilė“ – toks vienišas, pamestas hipės vaikas, teturintis jaunos ir gražios motinos nuotrauką ir nepažįstantis tėvo, net nežinantis, jog kažkur gyvena močiutė. Ji iš visų jėgų kovoja už savo vietą po saule, su kerinčia šypsena veide už nugaros rezga pinkles žmonėms, kurie yra jos pusėje, stengiasi būti geri ir draugiški. O pati be galo ilgisi meilės, švelnaus žvilgsnio, ypač namų.

Rašytoja puikiai supranta pamesto vaiko išgyvenimus, supranta jo norus, kurie dažniausiai neišsipildo, o kartais viltis pavirsta baisiu nusivylimu.

„Kartais šiame pasaulyje mums pasiseka, ir tada mes patenkinti sakom: „Na va, pagaliau – laiminga pabaiga. Taip ir turi būti.“ Tarsi gyvenimas privalėtų mums duoti visokio gerumo. [...] Tačiau visą gyvenimą tikėtis gero – būtų tik savęs apgaudinėjimas. Gerumo būna nedaug, jis nekrinta iš dangaus,“ – guodžia ją geroji globėja Meimė Troter, mylinti Gilę visa širdimi ir sugebėjusi išmokyti ją mylėti kitus.

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 5)
TOP komentarai
 1. 100%
  Labai patiko.
 2. 100%
  Galiu stipriai sakyti, kad ši knyga yra geriausia knyga kurią esu skaičiusi. Ši knyga yra labai paliečianti širdį, pirma knyga kurią skaitydama verkiau. Labai rekomenduoju. Nesuprantu žmonių kurie sako, kad ši knyga yra nuobodi, nesupranta šios knygos, yra tik vaikai kurie visai nesidomi ir nesupranta kas yra vertinga knyga ir sugeba tik prie kompiuterio sedėti! Nekreipkite dėmesio į tuos komentarus, patikėkit, aš turiu skaitymo patirties ir žinau, kas yra vertinga knyga. Rekomenduoju!
 3. 100%
  Man labai patiko. Skaičiau du kartus - pirmąjį atsibodo, tad padėjau į lentyną, o vėliau labai labai susižavėjau. Nemaniau, jog taip baigsis. Nemaniau, jog Gilė iš tikrųjų vogs...
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...