Apie akcijas ir ypatingus pasiūlymus sužinokite pirmi!
 

Smartfood - sveika mityba

La Dieta Smartfood

Eliana Liotta, Pier Giuseppe Pelicci, Lucilla Titta

Iš italų k. vertė Eglė Kupšytė,

352 p., kietas virš.,

nespalv.,

iliustr.,

21,3x14,3x2,8 cm,

Alma littera, 2017,

ISBN 9786090127780,

Prekės kodas 9786090127780.

Klubo kaina:
12,75
Knygyne:
14,49
Sutaupote:
1,74  (12% )

Nemokamas pristatymas Lietuvoje
perkant už 21,00 €

Knygų klubo nariams

  Į lentyną

Apie knygą

Smartfood – tai:

• pirmoji mitybos teorija, sukurta Italijoje, remiantis žymaus Milano EOI (Europos onkologijos instituto) moksliniais tyrimais;

• 30 supermaisto produktų, kontroliuojančių metabolizmą ir atbaidančių vėžį bei kitas ligas;

• kilogramus tirpdanti mityba, nereikalaujanti didelių aukų.

Smartfood mitybos teorija siūlo dviejų fazių metodą, padedantį pakeisti mitybos įpročius be didesnio vargo. Kokių pasieksite rezultatų? Užkirsite kelią vėžiui, širdies, kraujagyslių, metabolizmo bei neurodegeneracinėms ligoms ir susidorosite su papildomais kilogramais. Šios teorijos šalininkai laikosi nuomonės, jog kai kurie maisto produktai prilygsta vaistams, pajėgiantiems išgydyti ir apsaugoti organizmą.

Turimas omenyje kasdienis maistas: nuo salotų iki viso grūdo kruopų, nuo braškių iki pistacijų.

Smartfood patarimų pagrindas – mokslinės tiesos, nes ši teorija remiasi mitybos specialistų atliktais nesuskaičiuojamais moksliniais tyrimais.

Įtraukite Smartfood maisto produktus į savo valgiaraštį!

DALIS LĖŠŲ, GAUTŲ UŽ ŠĮ LEIDINĮ, SKIRIAMA SMARTFOOD TYRIMO PROJEKTUI, KURĮ VYKDO EUROPOS ONKOLOGIJOS INSTITUTAS IR MONCOS KARDIOLOGIJOS CENTRAS. 
 
Smartfood mityba - trisdešimt smart produktų ant jūsų stalo. Eliana Liotta. Pier Giuseppe Pelicci, Lucilla Titta SMARTFOOD - SVEIKA MITYBA.
Knygoje Smartfood-sveika mityba rasite naujausius mokslo tyrimais pagrįstus Smartfood mitybos principus. Smartfood mityba - dviejų žingsnių metodas, kuris padės pakeisti mitybos įpročius, nereikalaudamas didelių aukų. Papildykite savo mitybą smart produktais: raudonaisiais apelsinais, šparagais, persimonais, kaparėliais, raudonaisiais kopūstais, vyšniomis, juodu šokoladu, svogūnais, ciberžole, braškėmis, miško uogomis, salotomis, baklažanais, obuoliais, aitriąja paprika, žaliąja ir juodąja arbata, vynuogėmis, įvairiomis sėklomis ir kt. produktais. Kai kurie maisto produktai prilygsta vaistams, pajėgiantiems išgydyti ir apsaugoti organizmą, – teigia Eliana Liotta.  Smartfood mitybos pagrindas – 30 Smartfood produktų, kuriuos būtina įtraukti į savo valgiaraštį, nes jie padeda išsaugoti kūno linijas ir sveikatą. Tai smart maistas, kitaip tariant – gudrus ir išmintingas, nes jo poveikis organizmui yra nepaprastas. Jis ne tik pasotina, bet ir neleidžia kauptis riebalams, saugo nuo ligų ir prailgina gyvenimą. E.Liotta, garsi Italijos žurnalistė, rašytoja ir mokslo populiarintoja. Praėjusiais metais ji su bendraautoriais išleido knygą Smartfood-sveika mityba, kuri Italijoje tapo bestseleriu. Šiuo metu knyga verčiama daugiau nei dvidešimtyje šalių.
 

 

Komentaras