20%
20%

Šnabždesiai bedugnėje

Neringa Vaitkutė

SKU: 000000000002161133, EAN kodas: 9786094412882, ISBN kodas: 9786094412882, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Originalo kalba: Lietuvių, Puslapių skaičius: 392, Leidimo metai: 2015-02-01, Formatas: 24,5x17,6x3,5, Knygyne: 13.05, Leidykla: Nieko rimto UAB

Ypatinga kaina 10,44 € Knygyne 13,05 €

Sutaupote 2,61 € (20%)

Išparduota
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Norėdami gauti pranešimus apie knygą, įveskite savo el.pašto adresą.

Apie prekę

Juos užgriuvo garsų lavina. Vaikai bandė prisidengti ausis, slėptis, sprukti, lįsti kur nors, kur jų nepasiektų. Tik veltui. Tai skambėjo ir skambėjo galvose, pats siaubingiausias garsas, kupinas pergalingo džiaugsmo ir paniekos, griausmingas ir šaltas... Padaras juokėsi.

Tas, kuris sumanė įsiskverbti į Pasaulio medžio šerdį ir paskleisti pasaulyje savo stingdančius šnabždesius, nesitikėjo, jog jam pasipriešins... vaikai. Draugai, kurių dėka buvo grąžintas Pusiausvyros kristalas ir atskleistos Sapnų grobiko apgaulės, vėl kovos iki galo, kad jų pasaulis išliktų tyras, džiugus ir amžinai jaunas.
Trapūs nuotykiautojos Idos pečiai atlaiko kur kas daugiau nei griūvančios uolos. Ryžtingi skrajūno Rudžio sprendimai įveikia didžiausias užtvaras. O galingas švelnios sibilės Ulmės balsas smogia tokia jėga, prieš kurią bejėgiai net patys stipriausi kerai.
Tačiau Šnabždėtojas iš bedugnės nebus užkluptas nepasiruošęs...


Rašytoja Neringa Vaitkutė, nustebinusi ryškiu debiutu šiuolaikinėje lietuvių vaikų literatūroje, kviečia į paskutinę kelionę su skrajojančiu burlaiviu. Ankstesniųjų nuotykių herojai – skrajūnas Rudis, nuotykiautoja Ida, pranašas Emas, pasiutėlė Vejisa ir kiti – jau paūgėję ir užgrūdinti patirtų išbandymų. Jie ir jų naujieji draugai vėl susiburia, kad atskleistų po pasaulį plintančių siaubingų šnabždesių paslaptį. Tačiau šįkart priešininko, apraizgiusio Pasaulio medžio šaknis, nugalėti, regis, neįmanoma. Ir vis dėlto giliausioje bedugnėje lyg stebuklinga žvaigždė sužiba viltis. Sekite paskui ją ir patirkite nuotykius, kurie priverčia plazdėti širdį ir patikėti stebuklais.

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
TOP komentarai
  1. 80%
    Turbūt geriausia iš trijų dalių. Dar trūksta tempo, įtampos, bet siužetas įdomus.
Visi komentarai
    Daugiau įvertinimų ()
    Jums taip pat gali patikti...