30%
30%
Nauja
Nauja

Šnabždėtojas

The Whisper Man

Alex North

Vertinimas nėra galimas:
91% of 100
(įvertinimai 7)

Featured Product: Ne, EAN kodas: 9786094442964, ISBN kodas: 9786094442964, SKU: 000000000002181236, Puslapių skaičius: 384, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Originalo kalba: Anglų, Leidimo metai: 2019-07-02, Formatas: 21,6x14,4x2,8, Knygyne: 17.49, Leidykla: SOFOKLIS, UAB , Vertėjas: Agnė Sūnaitė

Ypatinga kaina 12,24 €
Knygyne 17,49 €

Sutaupote 5,25 € (30%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

„Šnabždėtojas“ taip išmuša iš vėžių, kaip jau seniai nebuvo to padaręs 
joks kitas trileris po Jo Nesbø knygos „Sniego Senis“. 
Tai pasakojimas, kuriame susipina trikdantis košmaras, jautri tėvo ir sūnaus santykių istorija, sielvartas, netektis bei naujo gyvenimo pradžia.“ – 
Alex Michaelides, New York Times bestselerio „Tylioji pacientė“ autorius

Netikėtai mirus mylimai žmonai, Tomas lieka vienas auginti mažametį sūnų Džeiką. Siekdami sustiprinti tarpusavio ryšį ir pradėti gyvenimą iš naujo, jie persikrausto į namą Federbanke. Persikėlus paaiškėja, kad miesto praeityje glūdi šiurpūs nusikaltimai, apie kuriuos nepriimta garsiai kalbėti. 

Prieš dvidešimt metų čia buvo pagrobti ir nužudyti penki berniukai. Visi jie – Šnabždėtojo aukos. Serijinis žudikas taip pramintas dėl to, kad, norėdamas susidraugauti su vaikais, tykiai prisėlindavo prie jų namų ir pašnibždomis nekaltai kviesdavo pažaisti. Galiausiai visi žaidimai baigėsi tragiškai. 

Nors nusikaltėlis seniai suimtas, mįslingomis aplinkybėmis dingsta dar vienas berniukas. Tos pačios detalės rodo, kad įvykiai tarpusavyje susiję – tėvai lyg pro miglą prisimena vaiko kambaryje girdėję šnabždesius... Policininkams Amandai ir Pitui kyla klausimas – galbūt Šnabždėtojas turi bendrininkų?

Tuo tarpu Tomo sūnus Džeikas pradeda vis keisčiau elgtis – karštligiškai prašo tėvo užrakinti nakčiai duris, nes kitaip pasigirs tylus šnabždesys... 
Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 7)
TOP komentarai
 1. 100%
  Puiki. Labai patiko.
 2. 100%
  Knygos nugarėlė mus pasitinka su palyginimu su Jo Nesbo "Sniego seniu", todėl automatiškai ir aš jas kiek palyginau. "Sniego senį" skaičiau prieš kelis metus ir skaičiau žiemą, tad pro langą į kiemą pažvelgti bijojau ir to vengiau, nes tikrai buvau įbauginta pamatyti ten pastatytą sniego senį. Prieš skaitant "Šnabždėtoją" tikėjausi panašios savo reakcijos ir ji buvo, bet labai trumpai.
  Vos tik pradėjusi šį trilerį skaityti, kelis kartus šiurpuliukai nubėgo, ypač kai kažkas sukrebždėjo už lango mano namuose, bet šiurpas nubėgo tik kelis kartus ir mistika atrodo buvo tik pradžioje, nes po to buvo sprendžiamos gilesnės, tėvo ir sūnaus santykių, problemos. Jautri tėvo ir sūnaus santykių istorija, jų abiejų sielvartas dėl netekties ir skirtingi būdai, kaip su tuo kiekvienas kovoja, bet kartu ir tolsta vienas nuo kito, man pasirodė svarbiau ir gal šiek tiek įdomiau, nei visa trikdančio košmaro istorija. Tačiau abi istorijos puikiai derėjo tarpusavyje, viena kitą papildė ir leido su džiaugsmu valgyti šio trilerio puslapius.
  Man šis trileris patiko, buvo įdomu, jautėsi ne baimė, bet santykių destrukcija, sąmyšis, sielvartas ir gyvenimo praradimai. Todėl galiu apibendrinti, kad tai tikrai geras ir įdomus trileris, su žiupsneliu mistikos prieskonio.
 3. 100%
  Kiekviena nauja knyga, nors ir perskaičius aprašymą, yra savotiška rizika, nes gali būti, jog perskaičius kelis lapus, norėsis mesti ją į šalį. Su šiuo romanu taip nenutiko. Kuo toliau, tuo labiau norėjosi vis toliau skaityti. Įdomus buvo ir sumanymas pateikti skyrius iš kelių veikėjų pozicijų. Romanas perskaitomas greitai, nes jis be galo įdomus.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()