Sojų vaško žvakė FEEL BELOVED

ISBN kodas: 2000000088433, EAN kodas: 2000000088433

Nėra Autoriaus

ISBN kodas: 2000000088433, EAN kodas: 2000000088433, SKU: 000000000005187385, Viršelio tipas: Kita, Leidimo metai: 2019-08-26, Originalo kalba: Lietuvių, Formatas: 5,5x9x9, Leidykla: Nėra leidyklos

13,99 €
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Sojų vaško žvakė „Feel beloved“.

Cosy home sojų vaško žvakių kolekcija puikiai suderina Lietuvai taip artimas medžiagas - liną bei keramiką, suteikdama šiltą, stilingą ir draugišką aplinkai atspalvį.

Švelnus, gėlinis aromatas apgaubia šiluma ir meile.

Žvakė pagaminta su neįprastai plačia medvilnine dagtimi, kuri plačiai degdama sukuria dar daugiau jaukumo.

Išpakavus žvakę lieka stalo servetėlė, kuri neabejotinai pravers buityje, o sudegus žvakei išlieka molinis indelis, kurį galima lengvai išplauti vandeniu ir naudoti.

Rankų darbo žvakės pagamintos iš 100% natūralaus augalinio EcoSoya® vaško ir eterinių aliejų. Jos - draugiškos aplinkai, neturi toksinių medžiagų, dega du kartus ilgiau nei įprastos parafino žvakės, o degimas žymiai švaresnis, nepaliekantis suodžių ant paviršių. Išsiliejęs sojų vaškas lengvai nuplaunamas muilu ir vandeniu. 

Unikali rankų darbo pakuotė, plati medvilninė dagtis, aplinkai draugiškas produktas.

Sojų vaško žvakių deginimas stikliniuose induose:
Neleisti liepsnai siekti indo kraštų - jis gali sutrūkti. 
Nedeginti žvakės įskilusiame ar kitaip pažeistame inde.
Laikytis žemiau pateiktų saugos taisyklių


Deginant žvakes BŪTINA laikytis šių saugos taisyklių:

Nepalikti degančios žvakės be priežiūros. Prieš išeinant iš patalpos užgesinti žvakes ir įsitikinti, kad dagtis nesmilksta.
Laikyti žvakes vaikams ir gyvūnams nepasiekiamoje vietoje.
Žvakes deginti išvėdintoje, bet be skersvėjų patalpoje. Taip galima išvengti nelygaus degimo, suodžių ar vaško varvėjimo. Skersvėjai pavojingi, nes gali nupūsti liepsnos kibirkštį ir sukelti gaisrą.
Žvakes deginti ant stabilaus, karščiui atsparaus paviršiaus.
Į tirpstantį vašką nemesti nudegusios dagties, degtukų ir pan.
Nedeginti žvakių šalia galinčių užsiliepsnoti daiktų: užuolaidų, kilimo, knygų ir kitų daiktų. Laikyti degančias žvakes atokiau nuo judančių žmonių, kadangi neapdairiai pasilenkus ar papūtus vėjui gali užsidegti drabužiai ar plaukai.
Neliesti ir nenešioti degančios žvakės. 
Deginant daugiau nei vieną žvakę, palikti bent 10 cm tarpą tarp dviejų žvakių. Dėl karščio nuo vienos žvakės liepsnos gali susidaryti kylančio oro srovelė ir greta esanti žvakė ims nelygiai degti, gali pradėti tirpti kitos žvakės sienelės.
Žvakes geriausia užgesinti ne užpučiant, o specialiu gaubtuvėliu, kadangi pučiant vaškas gali išsilieti. 
Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
Įvertinkite šią prekę pirmieji Nepraleiskite progos, dalyvaukite „Metų iššūkyje” ir įvertinkite šią prekę pirmieji Pradėti „Metų iššūkį“
Jums taip pat gali patikti...