25%
25%

Šokis su drakonais 1. Sapnai ir dulkės. „Ledo ir ugnies giesmė“ 5 knyga

A Dance with Dragons 1: Dreams and Dust

George R. R. Martin

Vertinimas nėra galimas:
93% of 100
(įvertinimai 68)
Knyga, virtusi filmu

EAN kodas: 9786090118191, ISBN kodas: 9786090118191, SKU: 000000000001110006, Viršelio tipas: Kietas, Puslapių skaičius: 600, Spalvingumas: Nespalvotas, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Originalo kalba: Anglų, Leidimo metai: 2015-04-03, Formatas: 24x15x3,9, Knygyne: 20.49, Leidykla: Alma littera , Vertėjas: Jovita Liutkutė

Ypatinga kaina 15,37 €
Knygyne 20,49 €

Sutaupote 5,12 € (25%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Penktąją „Ledo ir ugnies giesmės“ knygą – „Šokis su drakonais“ autorius padalijo į dvi dalis. Pirmojoje iš jų – „Sapnai ir dulkės“ toliau pasakojami įvykiai, prasidėję po „Kardų audros“, tik dabar veiksmas nukeliamas į Šiaurę, į Juodąją pilį prie Sienos, ir kitapus Siaurosios jūros.

Tirionas Lanisteris, nužudęs savo tėvą ir neteisingai apkaltintas, pabėga iš Karaliaus Uosto, o už jo galvą sesuo, karalienė Sersėja, pažada lordo titulą.

Pavainikis Vinterfelo lordo Edardo Starko sūnus, Jonas Snou, prie Sienos išrenkamas Nakties sargybos lordu vadu. Bet jis turi priešų ir šiapus, ir anapus Sienos. Ar įstengs jis atsilaikyti prieš Tamsos galią, prieš grėsmę, kylančią iš Šiaurės?..

Atsiimti Geležinį sostą ir užvaldyti Vesterosą nepraranda vilties Stanis Barateonas, bet jam teks kovoti ir su magiškomis Šiaurės galiomis, ir su išdaviko Dredforto lordo Ruzo Boltono užmačiomis.

O rytuose jau užauginusi drakonus Daneiris Targarien iš paskutiniųjų stengiasi išlaikyti valdžią iš sapnų ir dulkių pastatytame mieste, kurį apgula įtūžusių vergvaldžių kariuomenės, – šie keršija karalienei, kam išlaisvino vergus miestuose prie Vergų įlankos. Ir kas bus, kai pas ją atskubės net keli pretendentai į jos ranką ir širdį?.. Bet gal iš tiesų jie tik geidžia jos drakonų ir trokšta dalytis su ja valdžia, kai ji atsikariaus savo tėvo sostą ir Vesterosą?..

„Amerikietiškuoju Tolkienu“ pramintas George’as R. R. Martinas sukūrė didingą sakmę apie laisvę, garbę, meilę, kerštą ir kovą. Jaudinanti, tikroviška ir kartu pranokstanti vaizduotę epopėja džiugina milijonus fantasy žanro gerbėjų, o ištikimiausi jos skaitytojai nekantriai laukia tolesnių kelionių po magišką fantastinį pasaulį.

 

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 68)
TOP komentarai
 1. 100%
  Na ir lėtumas šitos knygos.
 2. 100%
  Visiems sostų karų gerbėjams verta perskaityti visas dalis :)
 3. 100%
  Verta paskaityti!
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...