40%
40%

Šokoladininkė

ISBN kodas: 9786094443619, EAN kodas: 9786094443619

The Chocolatier

Jan Moran

Vertinimas nėra galimas:
70% of 100
(įvertinimai 8)

ISBN kodas: 9786094443619, EAN kodas: 9786094443619, SKU: 000000000002186303, Puslapių skaičius: 384, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Leidimo metai: 2021-03-03, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Originalo kalba: Anglų, Formatas: 21,6x14,4x2, Knygyne: 18.49, Vertėjas: Astra Alba, Leidykla: SOFOKLIS, UAB

Ypatinga kaina
11,09 €
Knygyne
18,49 €

Sutaupote 7,40 € (40%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę


1953-ieji, San Fransiskas. Selina dirba lankytojų pamėgtoje šokoladinėje, ir šis darbas – vienintelis jos atokvėpis nuo skaudžių minčių. Čia dirbdama ji sutiko savo vyrą, emigrantą iš Italijos Tonį Savoją – jį tiesiog pakerėjo šokoladininkės saldumynų skonis. Tačiau vieną vakarą Tonis, sulaukęs paslaptingo skambučio, išėjo ir nebegrįžo. 
Sielvartaudama dėl vyro mirties, Selina pasiryžta susisiekti su Italijoje gyvenančia jo šeima, nors jis ir sakėsi nutraukęs visus saitus su artimaisiais. Noras leisti sūneliui Markui pamatyti senelius paskatina moterį nuvykti į patį Amalfį. Juos pasitinka malonūs Tonio tėvai ir atšiaurus brolis Lauras, kurio nemalonus elgesys privers Seliną suabejoti sprendimu leistis į kitą pasaulio kraštą.
Viešėdama Italijoje Selina ima suprasti, kad vyras nebuvo jai atviras. Kone kaskart, prabilus apie Tonį, atrodo, jog ji ir Savojos kalba apie du skirtingus žmones. Baimindamasi, kad paslaptys pakenks dar tokiems trapiems jos ir Savojų santykiams, moteris supranta turinti išsiaiškinti tiesą. 
Naujai sutiktų giminaičių kalbinama pasilikti Italijoje, Selina atsiduria gyvenimo kryžkelėje. Vis dar gedėdama vyro, ji jaučia širdy gimstant nedrąsią naują meilę, tačiau nuolatinės abejonės dėl to, kas iš tiesų buvo Tonis, verčia Seliną nerimauti: ar užteks stiprybės atlaikyti skaudžių paslapčių naštą?
Jan Moran – populiari JAV rašytoja, pripažinta visame pasaulyje, puikiai pažįstama ir Lietuvos skaitytojams. Ankstesni jos romanai „Pergalės kvapas“ („Sofoklis“, 2015) ir „Vyndariai“ („Sofoklis“, 2016) sulaukė didžiulio susidomėjimo.

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 8)
TOP komentarai
 1. 100%
  Selina dirba šokoladininke San Franciske. Neseniai netekusi vyro ir likusiu su mažu sūneliu nusprendžia nusiųsti telegramą vyro šeimai Italijoje. Netrukus jie išvyksta į Italiją. Ten susipažinusi su velionio vyro šeima sužino keistų dalykų apie jį, ko nebuvo niekada žinojusi, o jo brolio Lauro slepiamas pyktis irgi turi priežastį. Galop Lauro šeima įtikina Seliną pasilikti Italijoje metams ir atidaryti šokoladinę. Deja... netrukus Selina sužino tokį dalyką apie savo vyrą, kad istorija apsiverčia aukštyn kojomis.

  Dėkoju leidyklai „Sofoklis“ už padovanotą knygą.

  Taigi nuo ko čia pradėti?.. Daugiau nei pusė knygos gan lėtai skaitėsi ir trūko veiksmo, tačiau galų gale atsirado įdomumas: po skandalo šokoladinės atidarymo metu viskas ėmė greičiau rutuliotis. Knyga man gan patiko, nes gi buvo rašoma apie mano mylimą Italiją... šokoladą... ir šeimos paslaptis. Trys mėgstami dalykai viename. Nors tai ir romantinė knyga, tačiau saldu nė kiek nebuvo: saldumą užgožė gedulas. Tačiau jį į paviršių iškėlė rašytojos aprašomos šokolado rūšys ir skoniai (gerai, kad po ranka turėjau pistacijų skonio šokolado). Na ir galėčiau pridurti, jog knyga parašyta lyg ir iš dviejų laiko juostų: 1953- ieji („dabartis“) ir 1939-1945-ieji (praeitis). Praeities laiko juosta padeda geriau suvokti dabarties įvykius, nes paaiškina dėl ko jie įvyko.

  Taigi trumpai ką manau apie šią knygą: įdomi, įtraukianti ir kupina paslapčių bei su laiminga pabaiga. Man tikrai patiko.
 2. 100%
  Jos likimą pakeitė vienas šokoladinis triufeliai. Iš tiesų vienas puikiausių Selinos gaminių - juodojo šokolado kremo su grietinėle ir aviečių įdaru skanėstas, aplietas sodraus skonio šokoladinių glaistu ir apibarstytas švelniais kakavos milteliais,- jis tiesiog tirpo burnoje. Tobula vasaros knyga
 3. 80%
  Lengva, romantiška istorija. Šokoladinių desertų aprašymai tokie, kad atrodo jog jauti skonį.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...