20%
20%
Nauja
Nauja

Somersetas

ISBN kodas: 9786090307533, EAN kodas: 9786090307533

Somerset

Leila Meacham

Vertinimas nėra galimas:
80% of 100
(įvertinimai 3)

SKU: 000000000002188321, ISBN kodas: 9786090307533, EAN kodas: 9786090307533, Puslapių skaičius: 608, Leidimo metai: 2021-11-18, Viršelio tipas: Kietas, Spalvingumas: Nespalvotas, Originalo kalba: Anglų, Formatas: 21x14,5x4,1, Knygyne: 25.99, Vertėjas: Elžbieta Filipavičiūtė, Leidykla: UAB Svajonių knygos

Ypatinga kaina
20,79 €
Knygyne
25,99 €

Sutaupote 5,20 € (20%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Bestselerio „Rožės“ priešistorė: skausmo, aistros ir triumfo istorija. 

Pietų Karolina, 1835 metai. Sailas Toliveris svajoja tik apie viena – išvykti į Teksasą su sužadėtine Lete ir įkurti ten medvilnės plantaciją. Juodu su draugu Džeremiu Voriku jau suplanavo kelionę. Tačiau mirdamas Sailo tėvas visą turtą skiria vyriausiajam broliui. Likęs be pinigų Sailas priverstas atsižadėti ilgai puoselėtos svajonės.
Džesika Vindhem, gimusi turtingo plantatoriaus šeimoje, turėjo ištekėti už jai tinkančio garbingo vyro. Tačiau drąsiomis pažiūromis garsėjanti mergina, grįžusi iš pensiono Bostone, ima kelti rūpesčių šeimai. Valdingas tėvas, sužinojęs, kad Džesika padėjo slėpti pabėgusį vergą, suskumba atsikratyti šeimos garbę suteršusios dukros. 
Karsonas Vindhemas pasiūlo Sailui Toliveriui sandorį: jis duos pinigų kelionei į Vakarus, jei Sailas sutiks vesti jo dukrą. Šis sandoris – tik viso ko pradžia. 
Džesikos ir Sailo laukia ilgas skausmo, aistros ir triumfo kelias. 

„Romanas kupinas spalvingų ir ryškių personažų. Šeimos sagų gerbėjai įvertins stiprius charakterius ir vaizdingą istorinę aplinką. “
Library Journal

„Pažintis su Leila Meacham ir jos įspūdingu talentu prilygsta lobio atradimui.“
Huffington Post

„Turtinga Amerikos istorija ir tobulas pasakojimas sudomins senus Leilos Meacham talento gerbėjus ir pritrauks naujų skaitytojų, mėgstančių šeimos sagas. Autorė dar kartą įrodė esanti talentinga pasakotoja.“
Publishers Weekly

Skaitytojai, kurių dėka „Rožės“ tapo bestseleriu, negali praleisti progos perskaityti ir šį nepamirštamą epą. 
Library Journal
Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 3)
TOP komentarai
 1. 80%
  "Rožių" priešistorė. Įdomiau turbūt skaityti būtų iš eilės, bet taip jau išleistos knygos. Vienoje knygos dalyje mano manymu truputį per daug leistasi į istoriją. Išėmus aprašomus faktus, nelabai turinčius įtakos pasakojimo veikėjams (koks generolas, kada, kurį pakeitė), būtų puiku. Visumoje knyga gera, bet man asmeniškai "Rožės" labiau patiko.
 2. 80%
  Rožių priešistorė. Kam patiko, skaityti būtina. Vėlgi, kas neskaitė, galima skaityti ir kaip atskirą knygą. Pliusas, matyt autorė pasimokė iš pirmos knygos ir šioje dalyje tokios traukuliuojančios neišbaigtos ir skubios pabaigos nebebuvo, žymiai geriau skleidėsi veikėjų charakteriai. Bet tas kažkoks patologinis noras vat tiesiog parodyti gyvenimą nuo Aiki Z nenormalus, nes elementariai nepakanka erdvės knygoje. Pati pradžia buvo super, labai atskleidė veikėjus, buvo įdomu skaityti, o paskui ir prasidėjo, tai po 5 metų,tai dar po kažkelių ir žiū, jau vaikai tuokias, anūkai laksto. Man būtų buvę ir smagiau skaityti, o ir atskleidimo prasme paprasčiau autorei turbūt, jei būtų arba dvi dalys, arba knyga neapimtu gyvenimo kone nuo lopšio iki smerties. Trūksta tada visko, o pasakyt norisi daug.
 3. 80%
  Dar viena puiki knyga atskleidžianti šios autorės talentą, kuriant šeimos sagas. Viskas aprašyta be galo vaizdingai bei įtraukiančiai. Nors iš pat pradžių man reikėjo laiko norint "įsivažiuoti" į šį pasakojimą, tačiau kiek vėliau sunkiai galėjau atsiplėšti.
  "Somersete" autorė mus geriau supažindina su Vorikų, Toliverių bei Diumontų gimine. Man buvo tikrai labai įdomu leistis į šią kelionę ir nei kiek neabejoju, jog ši knyga patiks tiems, kurie mėgsta šeimų sagas. Būtent šioje knygoje rasite skaudžių išgyvenimų, meilės, džiaugsmo ašarų, išdavysčių bei besąlygiškos draugystės. Kam patiko "Rožės" rekomenduoju perskaityti ir šią knygą
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...