19%
19%

Sostų žaidimas. „Ledo ir ugnies giesmė“ 1 knyga

The Games of Thrones

George R. R. Martin

Vertinimas nėra galimas:
94% of 100
(įvertinimai 141)
Knyga, virtusi filmu

ISBN kodas: 9786090105375, EAN kodas: 9786090105375, SKU: 000000000001109029, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Originalo kalba: Anglų, Puslapių skaičius: 640, Leidimo metai: 2012-08-03, Formatas: 24x15,5x4,1, Knygyne: 20.49, Leidykla: Alma littera , Vertėjas: Rasa Tapinienė

Ypatinga kaina 16,60 € Knygyne 20,49 €

Sutaupote 3,89 € (19%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Sostų žaidime – pergalė arba mirtis!

„Žiema artėja…“ – rūstūs, negandas pranašaujantys žodžiai, įrašyti Edardo Starko, Vinterfelo lordo ir Šiaurės sergėtojo šeimos herbe. Septynios Karalystės, prieš tris šimtus metų krauju ir ugnimi suvienytos drakonų karaliaus Eigono Užkariautojo, išgyvena apgaulingos ramybės laikus. Drakonai mirė, o kartu su jais sunyko ir galinga ilgamečių karalių Targarienų giminė. Dabar Geležinį sostą – Septynių Karalysčių valdžios simbolį –užgrobęs karalius Robertas Barateonas. Ir jis atvyksta į Vinterfelą prašyti Edardo Starko, vaikystės draugo ir maišto kovų bendražygio, tapti karaliaus patarėju.

Taip prasideda pirmoji „Ledo ir ugnies giesmės“ dalis „Sostų žaidimas“. Rašytojas George‘as R. R. Martinas sukūrė nepaprastą fantasy knygų seriją: jo vaizduotėje gimė iki mažiausių smulkmenų apgalvotas pasaulis. Su sava istorija, mitologija, religija, netgi gamtos dėsniais. Iš pirmo žvilgsnio Septynių Karalysčių gyvenimas skaitytojams primins viduramžių feodalinę santvarką: pilyse šeimininkauja lordai, riteriai kaunasi turnyruose, kilmingos damos ištekinamos dar nesulaukusios pilnametystės. Magijos nuojauta sklando ore, tačiau įsitraukus į septynių didžiųjų šeimų intrigų verpetą galima ir pamiršti, kad kažkada šiame pasaulyje skraidė drakonai, kad Šiaurėje stūksanti ledo Siena gina Septynias Karalystes nuo paslaptingųjų Kitų, o lordo Edardo Starko vaikai augina paskutiniuosius didvilkius. Garbė, šeima, meilė, kova dėl valdžios ir kerštas – svarbiausi Septynių Karalysčių kilmingųjų gyvenimo varikliai.

Vos pasirodžiusi fantastinės epopėjos „Ledo ir ugnies giesmė“ pirmoji knyga „Sostų žaidimas“ tiek iš skaitytojų, tiek iš kritikų sulaukė puikių įvertinimų. Romanas laimėjo ne vieną premiją ir buvo nominuotas geriausio pasaulyje fantasy kūrinio apdovanojimui.
„Amerikietiškuoju Tolkienu“ vadinamo George’o R. R. Martino knygomis susidomėjo ir televizijos gigantė HBO. Buvo sukurtas 2011 m. metų sensacija tapęs televizijos serialas „Sostų žaidimas“.

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 141)
TOP komentarai
 1. 100%
  Puiki knyga!
  Labai juokinga skaityti atsiliepimus, kad knygų serija prasta,tiesiog neverta dėmesio... bet po to rašo, kad NESKAITĖ :))) Taip atsiranda anekdotai ;)
 2. 100%
  Nors ir maciau seriala, bet knyga tiesiog puiki. Ir isversta labai gerai.
 3. 100%
  Verta paskaityti!
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...