Spalio MĖNESIO PASIŪLYMAS: Kimberley Freeman „Žaliųjų krioklių viešbutis“

Įsigykite knygą anksčiau nei ji pasirodys knygynuose! Visą spalio mėnesį šiai knygai galioja speciali Knygų klubo kaina + NEMOKAMAS pristatymas!

„Aišku tik tiek: žmonėms nevalia to sužinoti. Visi turi manyti, kad įvyko nelaimingas atsitikimas.”

1926-ieji. Violeta dirba padavėja prašmatniame „Žaliojo SPA“ viešbutyje, kuriame leisti žiemos atostogas mėgsta daugybė Australijos įžymybių. Tarp jų šįkart yra Flora ir Semas Haničerčai-Blekai – brolis ir sesuo iš labai kilmingos šeimos. Tarp Violetos ir Semo užsimezga abipusė simpatija, kuri netrukus perauga į potraukį ir aistrą.
Po beveik devyniasdešimt metų didingojo „Žaliojo SPA“ viešbučio vietoje veikia tik nedidelė kavinė, o pats viešbutis restauruojamas. Kavinėje įsidarbinusi mergina Lorena Bek susipažįsta su darbams vadovaujančiu architektu Tomu. Jo įleista į užrakintą viešbučio sparną, ji randa pluoštą meilės laiškų, datuotų 1926-aisiais. Juos skaitydama, Lorena pamažu atskleidžia seniai pamirštas paslaptis ir prieš beveik devyniasdešimt metų po sniegu palaidotą tiesą.

Uždrausti jausmai, jokių kliūčių ir argumentų nepaisančios aistros, užmirštos paslaptys, tragedijos ir kruopščiai slėpta tiesa.

Plačiau apie knygą skaitykite čia >>

Kraunama...