Spėk, kas?

Guess who

Chris McGeorge

Vertinimas nėra galimas:
71% of 100
(įvertinimai 14)

Featured Product: Ne, EAN kodas: 9786094663512, ISBN kodas: 9786094663512, SKU: 000000000002178584, Puslapių skaičius: 384, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Originalo kalba: Anglų, Leidimo metai: 2018-11-08, Formatas: 22,1x14,7x3,7, Knygyne: 16.99, Leidykla: Tyto alba UAB , Vertėjas: Vytautas Petrukaitis

Ypatinga kaina 14,95 € Knygyne 16,99 €

Sutaupote 2,04 € (12%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Chris McGeorge – britų rašytojas, klasikinių detektyvų gerbėjas. Jis savo šiurpias istorijas pastato ant klasikinio pamato, tačiau skirtingai nuo Conan Doyle’o ir Agathos Christie, jose – kupina aštriausių posūkių dabartis. ‘Spėk, kas?” – jo debiutas, tapęs bestseleriu.
Kas: Aktorius. Padavėja. Valytojas. Aktorė. Advokatas. Studentė. Kiekvienas jų – įtariamasis.
Kur: užrakintame kambaryje, iš kurio negalima ištrūkti. Ir jie neturi jokio supratimo, kaip ten atsidūrė.
Be to: vonioje – kūnas žmogaus, kurį jie visi pažinojo. Kažkas jį nužudė. Kažkas, esantis tame kambaryje.
Kodėl: jie turi tris valandas išsiaiškinti, kuris iš jų yra žudikas. Kitaip jie visi mirs.
Taisyklės paprastos. Žaidimas žiaurus ir sudėtingas.
“Spėk, kas?” – kvapą gniaužianti užrakinto kambario byla. Penki žmonės, atsidūrę košmariškoje padėtyje. Lavonas vonioje – žmogus, su kuriuo kiekvienas jų buvo kada nors gyvenime susitikęs. Įkalinti keturiasdešimt ketvirtame viebučio aukšte be galimybės ištrūkti, jie turi laukti, kol vienas jų, Morganas Šepardas ras žudiką. Jei ne – žus ne tik jie, bet ir visi viešbutyje esantys žmonės. Siaubas kausto protą, o laiko lieka vis mažiau… Kas buvo nužudytasis? Kodėl visi jie yra čia? Kas su jais žaidžia šitą išsigimėlišką žaidimą? Ir galiausiai – kuris iš jų yra žudikas???

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 14)
TOP komentarai
 1. 100%
  Intriga ir įtampa išlaikyta nuo pat pirmų knygos puslapių. Kas, kodėl ir kaip, tai klausimai lydintys per visą knygos siužetą. Tik pradėjus skaityti knygą iškart bandžiau spėti kas tas žmogus, kuris viską suorganizavo ir nužudė nekaltą žmogų. Šiuo atveju ne veltui knyga vadinasi SPĖK, KAS ? Ir pati visai nesitikėdama atspėjau iš pirmo karto visai spontaniškai, o vėliau jau baigiant skaityti knygą spėjimas pasitvirtino 100%. Pamaniau, kad gal būčiau visai nebloga detektyvė. Pagrindinis šios istorijos herojus visų taip peikiamas ir neigiamai vertinamas "detektyvas" Morganas Šepardas, kuris privalo per tris jam skirtas valandas išsiaiškinti kas yra žmogžudystės kaltininkas ir nuo to priklauso viešbutyje esančių šešių asmenų gyvybė yra tiesiog plevėsa ir garbės trokštantis žmogus, kuriam iki šio kraupaus įvykio rūpėjo tik jis pats. Šis įvykis priverčia jį susimąstyti apie tai kaip jis pats anksčiau savo netinkamais poelgiais įskaudino daugybę žmonių ir apvertė jų gyvenimus aukštyn kojomis. Tai lyg įspėjimas jam pačiam, jog laikas pagaliau susivokti savyje ir pradėti gyventi taip, jog nugyvenus visą likusį savo gyvenimą nereikėtų gailėtis praeityje padarytų klaidų ir už jas skaudžiai mokėti tiek jam pačiam, tiek jo artimiesiems.
 2. 100%
  Įtampa, paslaptys ir intriga. Tikrai įtraukia :)
 3. 100%
  Labai patiko! Tiesa labiau trileris nei detektyvas, bet susiskaitė per porą dienų!
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()