Apie akcijas ir ypatingus pasiūlymus sužinokite pirmi!
 

Spintologija. Nėra ko rengtis?!

Agnė Gilytė

256 p., minkštas virš.,

spalv.,

iliustr.,

21,3x14,5x1,5 cm,

Alma littera, 2014,

ISBN 9786090116562,

Prekės kodas 9786090116562.

Klubo kaina:
13,81
Knygyne:
15,69
Sutaupote:
1,88  (12% )

Nemokamas pristatymas Lietuvoje
perkant už 21,00 €

Knygų klubo nariams

  Į lentyną

Geriausi Komentarai

Aušra
 
Labai gera knyga. Išmoko kokius drabužius pasirinkti pagal figūrą, tendencijas. Išmoko kaip neprisipirkti nereikalingų drabužių, kurie dažnai yra nesuderinami. Kam aktualu yra temos apie makiažą, vyrams ir nėštukėms. Knygoje taip pat mokoma kaip susitvarkyti spintą, kad joje liktų tik tai kas TINKA. Knyga kuria gali pasikliauti, jei nežinai ką apsirengti pagal tam tikrą aprangos kodą.
Rūta
 
Labai įdomaus formato ir turinio knyga. Autorė šmaikščiai ir draugiškai pataria. Perskaičiusi nuoširdžiai "kračiau" savo spintą ir šiek tiek perprogramavau save ir savo įpročius.

Apie knygą

Agnė Gilytė – viena populiariausių stilisčių Lietuvoje, parašiusi puikų stiliaus pagalbininką kiekvienai merginai bei moteriai, kuriai svarbu kaip ji atrodo, bet niekada „neturi ką apsirengti“. „Spintologija“ – gidas, padėsiantis iš naujo prisijaukinti savo spintą, pakeisti apsipirkinėjimo įpročius bei atrasti savo ilgai ieškotą stilių. Šioje knygoje autorė šmaikščiai, aiškiai ir detaliai paaiškina visas stiliaus subtilybes, pamoko drabužių derinimo gudrybių bei padrąsina pakeisti tai, kas jau senai atsibodo ir įgriso.
 
Tai pirmoji lietuviška knyga apie stilių! Garsi stilistė Agnė Gilytė pažada, kad daugiau nebereikės sukti galvos dėl „neturiu ko apsirengti“, tiesiu ir žemišku stiliumi pažeria įdomių ir naudingų patarimų apie tai, kaip pirkti, kad visada turėtum ką rengtis, kaip neišleidžiant milijono atrodyti puikiai, kaip pertvarkyti spintą, kad iš jos ištraukus bet kurį drabužį žinotum, su kuo jį dėvėti, kaip atsisveikinti su daiktais, kurių nedėvėjai daugybę metų ir t.t. Autorė padės atrasti savo stilių, susidraugauti su tendencijomis, pažinti savo kūną ir, išsprendusi moterų (ir vyrų!) stiliaus galvosūkį, įrodys, kad spintos naršymas gali būti viena maloniausių akimirkų.
 
Agnė Gilytė - Spintologija. Nėra ko rengtis?! 
Agnė Gilytė - Spintologija. Nėra ko rengtis?! 
Agnė Gilytė - Spintologija. Nėra ko rengtis?! 

 

 

Apie Agnė Gilytė

Viena žymiausių Lietuvos stilisčių, vadovauja įvaizdžio namams „Kukla Beauty Box“. Autorės knyga "Spintologija" - jos pirmoji lietuviška knyga apie stilių ir yra labiau orientuota į moteris. Visoms, kurioms rūpi, kaip jos atrodo tai lyg „špargalkė“, kurią išsitrauki, kai atsikėlusi ryte ir atsidariusi spintą, nežinai, ką daryti.

Kitos autoriaus knygos. Agnė Gilytė

Komentaras