Nauja
Nauja
GERA KAINA

Spragtukas ir pelių karalius

ISBN kodas: 9786094844119, EAN kodas: 9786094844119

Ernst Theodor Amadeus Hoffmann

SKU: 000000000002190730, ISBN kodas: 9786094844119, EAN kodas: 9786094844119, Kalba, iš kurios versta: Vokiečių, Puslapių skaičius: 176, Viršelio tipas: Kietas, Spalvingumas: Nespalvotas, Originalo kalba: Vokiečių, Leidimo metai: 2022-11-04, Formatas: 20x13,5x2, Leidykla: Obuolys

Ypatinga kaina
18,19 €
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Viena gražiausių visų laikų pasakų SPRAGTUKAS IR PELIŲ KARALIUS atgimsta nauju, nepaprasto grožio leidimu, kuris sužavės ne tik kiekvieną nekantriai šv. Kalėdų laukiantį vaiką, bet ir visus suaugusiuosius, kurie mielai leistųsi į nepaprastus Spragtuko nuotykius! Ar pavyks jam įveikti negailestingąjį pelių karalių?


Šokoladu ir cinamonu kvepiantį Šv. Kalėdų vakarą po nuostabiai išpuošta eglute Marija Štalbaum pastebi keistą dovaną – mažą žmogutį trumpomis kojomis, pernelyg didele galva, balta barzda ir labai malonia šypsena. Tai Spragtukas!

Deja, betraiškydamas riešutus Spragtukas sulūžta. Vėlų vakarą Marija, susižavėjusi nauju žaislu, paguldo jį į lėlės lovą – juk jis sužeistas...

Staiga, laikrodžiui išmušus vidurnaktį, pasigirsta triukšmas. Išsigandusi Marija išvysta būrį atgrasių pelių, kurioms vadovauja didžiulė pelė su septyniomis karūnomis – pelių karalius. Mergaitės nuostabai, kovai su pelėmis atgyja visi žaislai, o jiems vadovauja sužeistasis Spragtukas.

Taip prasideda drąsuolio Spragtuko ir negailestingojo pelių karaliaus kova, kurios centre atsiduria Marija. Jai lemta atskleisti didžiausią paslaptį: Spragtukas – tai užburtas princas! Burtai lengvai neišsisklaido, todėl atvėrus vartus į pasakišką fantazijos karalystę Marijai ir Spragtukui tenka patirti kvapą gniaužiančių išbandymų ir neįtikėtinų nuotykių.

„Hoffmanno pasakų grožis atima žadą." – kompozitorius Robertas Schumannas

Ernsto Theodoro Amadeuso Hoffmanno 1816 m. sukurtas SPRAGTUKAS IR PELIŲ KARALIUS – tai viena gražiausių visų laikų pasakų. Ji daugybę kartų buvo ekranizuota, kompozitorius Piotras Čaikovskis pagal ją sukūrė nuostabųjį baletą, statomą visame pasaulyje. SPRAGTUKAS IR PELIŲ KARALIUS – jautri ir išmintinga, vaizduotę žadinanti, magiška pasaka, kuri sužavės bet kurio amžiaus skaitytojus.


Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
Įvertinkite šią prekę pirmieji Nepraleiskite progos, dalyvaukite „Metų iššūkyje” ir įvertinkite šią prekę pirmieji Pradėti „Metų iššūkį“
Jums taip pat gali patikti...