18%
18%
Nauja
Nauja

Sprendimai, pakeitę pasaulį

DECISIONS

Robert L. Dilenschneider

Vertinimas nėra galimas:
40% of 100
(įvertinimas 1)

ISBN kodas: 9786090141496, EAN kodas: 9786090141496, SKU: 000000000001112125, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Originalo kalba: Anglų, Puslapių skaičius: 240, Leidimo metai: 2020-05-25, Formatas: 21,3x14,3x2,4, Knygyne: 18.29, Leidykla: Alma littera , Vertėjas: Daumantas Gadeikis

Ypatinga kaina 15,00 € Knygyne 18,29 €

Sutaupote 3,29 € (18%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

„Geriausias sprendimas, kurį šiandien priimsite, yra perskaityti šių drąsių mąstytojų istorijas ir iš jų pasimokyti.“ – Harvey Mackay, verslininkas, bestselerių autorius

Stresas, nežinomybė, nerimas ir baimė. Visa tai anksčiau ar vėliau patiriame visi. Šie jausmai iškyla susidūrus su pačiais įvairiausiais sunkumais. Svarbu išmokti juos atpažinti ir nesileisti valdomiems nepalankių aplinkybių. Taip, kaip tai daro žmonės, kurių gyvenimo pavyzdžiai aprašyti šioje knygoje.

Žymus verslo ekspertas Robertas L. Dilenschneideris knygoje Sprendimai, pakeitę pasaulį pasakoja apie iškilių novatoriškų lyderių pasirinkimus ir paaiškina, kaip pritaikyti jų principus savo asmeniniame ir profesiniame gyvenime. Čia rasite istorijas asmenų, kurių sprendimai pakeitė daugybės žmonių visame pasaulyje gyvenimus: nuo Henrio Fordo, Pablo Picasso ir Mohammado Ali iki Margaretos Tečer, Marijos Kiuri ir Malalos Yousafzai.

• Perimkite šių garsių politikų, mokslininkų, ekonomistų, išradėjų, aktyvistų bei karo ir taikos meto vadovų patirtį.
• Sužinokite, kaip galėtumėte pritaikyti šių žmonių mąstymą bei principus savo gyvenime. 
• Supraskite, kaip kasdieniai sprendimai formuoja asmeninę laisvę ir laimę.
• Pasinaudokite įkvepiančiomis istorijomis ir patarimais kaip įrankiais, kuriuos naudodami galėsite pakeisti savo pačių gyvenimą.

Kasdieniai sprendimai suformuoja mūsų esybę ir kelią. Jie paveikia tiek mūsų pačių, tiek aplinkinių gyvenimus.  

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimas 1)
TOP komentarai
  1. 40%
    Turinys labai menkai atitinka knygos pavadinimą. Įdomi ji tik dėl žymių žmonių biografijų. Turinys pritemptas prie knygos pavadinimo, informacija gana primityvi ir kartojasi.
Visi komentarai
    Daugiau įvertinimų ()
    Jums taip pat gali patikti...