Štai kaip viskas prasideda

ISBN kodas: 9786094901034, EAN kodas: 9786094901034

And So It Begins

Rachel Abbott

Vertinimas nėra galimas:
89% of 100
(įvertinimai 7)

SKU: 000000000002189461, ISBN kodas: 9786094901034, EAN kodas: 9786094901034, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Puslapių skaičius: 352, Viršelio tipas: Kietas, Spalvingumas: Nespalvotas, Originalo kalba: Anglų, Leidimo metai: 2022-04-19, Formatas: 22x15x3,1, Leidykla: Jotema UAB , Vertėjas: Jurgita Jėrinaitė

Ypatinga kaina
13,27 €
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę


Kas patikės tavo istorija, jei vienintelis liudininkas negyvas?


Dabar Kleo, rodos, jau turėtų džiaugtis dėl brolio Marko. Staiga mirus žmonai, po kurio laiko Markas sutiko kitą moterį, Ivę, ją pamilo ir susilaukė dukters. Vis dėlto  brolio mylimoji  kelia didelį nerimą: kodėl jaunai moteriai prabangiuose partnerio namuose taip nesiseka? Draugai taip pat susirūpina: gal ją skriaudžia Markas?


Vieną naktį gavusi iškvietimą į namą, stovintį ant uolos krašto, seržantė Stefanė King randa du kūnus krauju permirkusioje lovoje.


Kada žmogžudystės pradžia? Kai ranka sugniaužia peilį, ar anksčiau, kai kyla mintis? Kaltinamoji stoja prieš teismą, o prisiekusiesiems tenka spręsti, ar toks nusikaltimas apskritai gali būti pateisinamas?


„Štai kaip viskas prasideda“ — tamsus kompulsyvus psichologinis trileris, turintis visus Rachel Abbott bestselerio bruožus — provokuojančią dilemą, daugiasluoksnę paslaptį, aštrią įtampą ir puikiai sukurtus charakterius.


Atsiliepimai


Išties dėmesį prikaustantis, įtraukiantis, malonumą teikiantis trileris su painiais siužeto vingiais. Absoliučiai NUOSTABUS!

* Angela Marsons


Romanas „Štai kaip viskas prasideda“ yra tamsus, patraukiantis, gerai supintas psichologinis trileris, kulminaciją pasiekiantis teismo salėje... Akivaizdu, kodėl R. Abbott pritraukė tokią milžinišką auditoriją. 

* The Times


Gudriai, pamažu atskleidžiama siužeto intriga... nesunku suprasti, kodėl skaitytojai vis imasi šios autorės knygų.

* Observer


Psichologinių trilerių karalienė nenuvilia šiuo niūriu ir įtemptu pasakojimu.

* Fabulous


Pirmasis tradiciniu būdu išleistas R. Abbott romanas yra galingas psichologinio trilerio ir teismo dramos derinys, o siužeto posūkiai vis nesibaigia. 

* Heat


Rachel Abbott — nuostabi pasakotoja... įtraukė nuo pačios pradžios.

* Cara Hunter

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 7)
TOP komentarai
 1. 100%
  Patinka šios autorės knygos. Įdomi ir ši.
 2. 100%
  Nuostabi gera! Įtraukianti! Tik skaitytojams, kaip Jolantai, nereikia išdėstyt turinio esmės ir klaidint skaitytojų, nes tai atima norą skaityt knygą.
 3. 100%
  Visą knygą jaučiau, kad pagrindinė herojė kalta. Patiko.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...