ŽEMA KAINA

Stalo žaidimas KAKĖ MAKĖ LENKTYNĖS

ISBN kodas: 4779026560763, EAN kodas: 4779026560763

Nėra Autoriaus

SKU: 000000000005203895, EAN kodas: 4779026560763, ISBN kodas: 4779026560763, Leidimo metai: 2021-11-18, Originalo kalba: Lietuvių, Viršelio tipas: Kita, Formatas: 26x26x7, Leidykla: KADABRA UAB

Ypatinga kaina
19,99 €
Išparduota
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Norėdami gauti pranešimus apie knygą, įveskite savo el.pašto adresą.

Apie prekę

Stalo žaidimas KAKĖ MAKĖ LENKTYNĖS


Šis žaidimas sukurtas pagal vieną iš populiariausių produktų vaikams Lietuvoje – „Kakės Makės“ knygeles. Jis papildo „Kakės Makės“ pasaulį, kuriame yra ne tik pasakojimai, enciklopedijos ar sąsiuviniai, bet ir daugybė kitokių produktų. Kaip ir kiti šio pasaulio kūriniai, žaidimas orientuotas ne vien į pramogą ar gražų dizainą. Jo tikslas suburti vaikus bendrai smagiai veiklai, kuri turėtų ir tam tikrą edukacinę vertę. Žaidimas padeda dar labiau įsitraukti į Kakės Makės pasaulį, kurio personažai turi vaikams svarbių pamokų – čia pabrėžiama tvarkos, draugiškumo ir empatijos, atidumo, apgalvotų sprendimų svarba. Žaisdami vaikai atlieka įvairias užduotis, už kurias gauna taškų – sausainukų. Užduotis reikia atlikti kartu, tad jų sėkmė taip pat priklauso ir nuo gebėjimo dirbti kartu. 


 • Žaidime galima sutikti gerai pažįstamus populiariausius Kakės Makės pasaulio personažus. Jie ne tik pavaizduoti žaidimo komponentuose, bet ir tampa lenktynių dalyviais. Ryškus, žinomas pavadinimas ir puikus išskirtinis Kakės Makės dailininkų dizainas ne tik traukia akį, bet ir yra lengvai atpažįstamas.

• Nors tai stalo žaidimas, jame laukia daug įvairios veiklos. Trijų tipų užduotys lavina ir ugdo skirtingus vaikų įgūdžius. Jos apdovanoja už kambario susitvarkymą, pastabumą, atidumą, draugiškumą ir žinias apie Kakės Makės pasaulį. Atliekant užduotis vienas užduotis reikia susikaupti, o kitos skatina pajudėti po namus, atlikti tam tikrus fizinius pratimus. Būtent jų įvairovė daro žaidimą išskirtiniu. 

• Žaidėjai lenktyniauja ne tarpusavyje, o prieš Čiūčią, žaidimo elementą, kuris skatina judėti į priekį ir priimti teisingus sprendimus. Tačiau Čiūčia tam tikrose vis palaukia vaikų, tad jie nėra skubinami ir gali žaidimui skirti tiek laiko, kiek pageidauja. Užduotis vaikai taip pat atlieka kartu, kaip komanda, todėl čia nelieka vietos pykčiams ar nepasitenkinimui. Vietoj to mokoma bendradarbiauti ir stengtis kartu pasirinkti geriausius sprendimus. Žaidimo lentą sudaro dvipusės modulinės dalys, todėl lenktynių trasa kiekvieną kartą yra skirtinga, o konkrečios užduotėlės laukia vis kitoje vietoje. Tai suteikia dar daugiau įvairovės. 


Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
Įvertinkite šią prekę pirmieji Nepraleiskite progos, dalyvaukite „Metų iššūkyje” ir įvertinkite šią prekę pirmieji Pradėti „Metų iššūkį“
Jums taip pat gali patikti...