21%
21%
Nauja
Nauja

Stalo žaidimas ThinkFun Circuit Maze

Nėra Autoriaus

SKU: 000000000005194385, EAN kodas: 019275010089, ISBN kodas: 019275010089, Viršelio tipas: Kita, Originalo kalba: Lietuvių, Leidimo metai: 2020-07-30, Formatas: 24x27,5x6,6, Leidykla: ThinkFun Inc. USA

Ypatinga kaina 30,01 € Knygyne 37,99 €

Sutaupote 7,98 € (21%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Vienam žaidėjui nuo 8 metų amžiaus.

DĖMESIO! Nesukelkite trumpojo jungimo tarp pradžios (+) ir pabaigos blokelių (-), nes greitai išsikraus baterijos. Taip gali nutikti, jei šie blokeliai bus sujungti tarpusavyje be jokios tarp jų esančios kliūties. Kliūties elementas yra LED blokelis. Prieš žaisdami patikrinkite, ar baterijos yra įkrautos. Šiam tikslui tarp pradžios ir pabaigos blokelio prijunkite vieną LED blokelį. Jei lemputė užsidega, srovė yra.

Informacija apie baterijas. Žaidimui reikalingos trys AAA (R03) baterijos, jų komplekte nėra. Kaip įdėti baterijas į pradžios blokelį, Atkreipkite dėmesį į poliškumą!

Žaidime iš blokelių turite sudaryti srovės grandinę. Jei LED blokeliai joje užsidega, sprendimą radote.

Žaidimą sudaro: žaidimo lenta, 60 kortelių su užduotimis, 2 kortelės su paaiškinimais, pradžios (+) ir pabaigos blokelis (-), 3 LED blokeliai (žalias, geltonas ir raudonas) ir 13 skirtingų funkcijų blokelių su metaliniais gnybtais, skirtų srovei nukreipti grandinėje.

Žaidimo tikslas yra sudaryti srovės grandinę, kurioje srovė, tekėdama per blokeliuose esančius metalinius gnybtus nuo pradžios blokelio iki pabaigos blokelio, pakeliui uždegtų LED blokelį (-us).

Užduočių kortelėse rasite keturių sudėtingumo lygių užduotis: BEGINNER – pradedančiųjų, INTERMEDIATE – vidutinio sudėtingumo, ADVANCED – pažengusiųjų, EXPERT – eksperto. Priekinėje kortelės pusėje (CIRCUIT MAZE) viršuje, kairėje pusėje yra užduotis, kairėje pusėje apačioje – blokelių sąrašas. Norint atlikti užduotį, šie blokeliai turi būti panaudoti ant žaidimo lentos. Likę blokeliai šiai užduočiai atlikti nėra reikalingi.

Srovė teka iš pradžios blokelio (+) LED blokelio teigiamo poliaus kryptimi ir jį uždega, tuomet teka iš LED blokelio neigiamo poliaus į pabaigos blokelį. Jei šis poliškumas neteisingas, lemputė LED blokelyje neužsidega.

Kai toje pačioje grandinėje yra du LED blokeliai (arba šalia vienas kito, arba atskirti tarpiniu blokeliu), jie turi būti sujungti tarpusavyje priešingo poliškumo principu – teigiamas polius su neigiamu poliumi arba atvirkščiai. Priešingu atveju per juos negalės tekėti srovė ir blokelių lemputės neužsidegs.

Kitoje kortelių pusėje (SOLUTION) yra pateikiamas užduoties sprendimas.
Atminkite! Norint geriau suprasti SROVĖS LABIRINTO veikimą ir jo galimybes, pirmiausia reikėtų pasipraktikuoti taikant iš anksto pateikiamus žaidimo sprendimus.

Dėmesio! Smulkios dalys. Žaidimas netinka jaunesniems nei 3 metų vaikams. Pavojus uždusti!

ThinkFun Inc. USA, pagaminta Kinijoje.
Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
Įvertinkite šią prekę pirmieji Nepraleiskite progos, dalyvaukite „Metų iššūkyje” ir įvertinkite šią prekę pirmieji Pradėti „Metų iššūkį“
Jums taip pat gali patikti...