Apie akcijas ir ypatingus pasiūlymus sužinokite pirmi!
 

Stebuklų pripoškėjęs pasaulis. Senovės lietuvių dievai ir sakmės apie juos

Virgina Šukytė

128 p., kietas virš.,

spalv.,

iliustr.,

23,3x23,3x1,5 cm,

700 eilučių, 2015,

ISBN 9786099577005,

Prekės kodas 9786099577005.

Klubo kaina:
10,29
Knygyne:
11,69
Sutaupote:
1,40  (12% )

Nemokamas pristatymas Lietuvoje
perkant už 21,00 €

Knygų klubo nariams

  Į lentyną

Apie knygą

Eilinę vasaros dieną kaime pas senelius du smalsūs vaikai – broliukas Joris ir sesutė Jorė – išsiruošia riešutauti. Grįždami namo sutinka senelį, nuo tos akimirkos prasideda stebuklai.

Įtraukiantis knygos „Stebuklų pripoškėjęs pasaulis“ pasakojimas vaikams ir jų tėveliams, orientuotas į šiuo metu pasaulyje populiarių fantasy literatūros žanrą. Knygos autorė Virgina Šukytė į tekstą kūrybiškai įpynė daugybę žinių apie senovės lietuvių mitologiją, tad ši knyga vaikams gali tapti ne tik maloniu laiko praleidimu, bet ir vertingų, mokykloje praversiančių žinių šaltiniu – leidinyje pristatoma daugiau nei 50 lietuvių dievų, deivių bei kitų mitinių būtybių.

Išskirtinai vaikams kuriančios rašytojos Virginos Šukytės kūryba teigiamai vertinama kritikų, 2012 m. autorė apdovanota Martyno Vainilaičio premija už mitologinę temą knygoje Karalaitis ir šunys, o knyga Laimės formulė įtraukta į geriausių 2014 metų knygų paaugliams penketuką.

Knygą rekomenduoja, jos turinį sudarant konsultavusi, Habil. dr. Nijolė Laurinkienė, Lietuvių literatūros ir tautosakos institutas:
Tai – knyga apie lietuvių mitologiją. Džiugu, kad pasirodo toks leidinys, nes vaikams stinga suprantamai išdėstytų žinių apie senuosius baltų tikėjimus. Autorė kūrybingai, sumaniai visa tai suaktualina, įtraukdama mitinius veikėjus į vaikų gyvenimą. Todėl atrodo, kad mitinis pasaulis yra čia pat, šalia mūsų...

 

Komentaras