ŽEMA KAINA

Stebuklų cirkas

ISBN kodas: 9786090147320, EAN kodas: 9786090147320

Circus of Wonders

Elizabeth Macneal

Vertinimas nėra galimas:
70% of 100
(įvertinimai 4)

ISBN kodas: 9786090147320, EAN kodas: 9786090147320, SKU: 000000000001112625, Puslapių skaičius: 400, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Leidimo metai: 2021-10-07, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Originalo kalba: Anglų, Formatas: 21,3x14,3x2,9, Vertėjas: Vytautas Petrukaitis, Leidykla: Alma littera

Ypatinga kaina
12,78 €
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Sodrus, jausmus žadinantis ir puikiai epochos atmosferą perteikiantis gotikinis romanas, kuriame vienos moters gyvenimą iš pagrindų pakeičia karalienės Viktorijos laikais taip mėgtas keistenybių cirkas...

1866 metai. Viename pietų Anglijos pajūrio kaime Nelė užsidirba pragyvenimui skindama našlaites. Nelei, kurios kaimiečiai vengia dėl jos odą išmarginusių apgamų, visą pasaulį sudaro mylimas brolis ir jūra.
Tačiau kaime pasirodžius Jaspero Jupiterio stebuklų cirkui, kuriame pasirodymus rengia neįprastų savybių atlikėjai, Nelė pagrobiama. Ją pardavė tėvas, pažadėjęs Jasperui, kad šis turės savo mergaitę-leopardą. Tai didžiausia Nelės gyvenime patirta išdavystė. Vis dėlto, augant jos šlovei, susidraugavusi su kitais atlikėjais bei švelnaus būdo Jaspero broliu Tobiu, ji ima svarstyti, ar tai nėra geriausia, kas jai kada nors galėjo nutikti.
Londono laikraščiai rašo apie Nelę kaip apie aštuntąjį pasaulio stebuklą. Gaminamos jos statulėlės, minios plūsta žiūrėti, kaip ji sklendžia ore. Bet kas nutinka, kai jos šlovė grasina užtemdyti ją nusipirkusio cirko savininko šlovę? O jos pamiltas Tobis ar įstengs atsiriboti nuo savo praeities ir baisios paslapties, rišančios jį su broliu?

„Stebuklų cirkas“, kurio veiksmas vyksta karalienės Viktorijos laikų Londono pramogų parke ir mūšių sudarkytose Krymo lygumose, yra stulbinantis pasakojimas apie galią, šlovę ir grėsmę tapti nematomam. Šis istorinis romanas nepanašus į jokį kitą, o jo pagrindinė veikėja nepamirštama.

Tikrų tikriausias triumfas. Puikiai parašyta knyga“. – Rašytoja Stacey Halls

Įstabus, nestokojantis purvo pasakojimas apie meilę ir apsisprendimą, gausus turtingų smulkmenų. Ištaigingas, makabriškas, pavergiantis. Tobulas karalienės Viktorijos epochos tikrovės fragmentas“. –  Rašytoja Jane Healey

-----

Elizabeth Macneal gimė Edinburge, šiuo metu gyvena rytų Londone. Ji rašytoja ir keramikė. Lietuvių skaitytojams žinomas jos romanas „Lėlių fabrikas“ sulaukė pasaulinės šlovės ir lyginimų su garsiuoju Patriko Süskindo romanu „Kvepalai“.

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 4)
TOP komentarai
 1. 80%
  Įdomi istorija apie kažkada egzistavusį cirką ir ten gimusią meilę.
 2. 80%
  Karalienės Viktorijos laikai,kai buvo dievinamas cirkas.Ne šiaip cirkas,o išsigimusių žmonių demonstravomas.Šioje knygoje Nelę tėvas parduoda cirko savininkui.Jos gyvenimas pasikeičia,ji pamilsta publiką,ovacijas,bet ir dayg skausmo atneša tokia šlovė ir gyvenimas cirke.
 3. 60%
  Pradėdama skaityti tikėjausi kažko daugiau. Viska sbūtų nebl;ogai su Nelės istorija, bet labai vargino Dešo "linija" ,t.y. bandymas suplakti brolių praeitį ir Krymo karo patirtis su lygiagrečiai einančiomis cirkui parduotų žmonių istorijomis ir visais cirko gyvenimo užkulisiais. Liko įspūdis, kad buvo norėta daug ką perteikti ir pasakyti, bet viskas suplakta krūvon ir liko paviršutiniška..
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...