18%
18%

Stiklo miestas. Mirtinieji įrankiai 3 knyga

City of Glass. The Mortal instruments book three

Cassandra Clare

Vertinimas nėra galimas:
91% of 100
(įvertinimai 109)

ISBN kodas: 9786090110768, EAN kodas: 9786090110768, SKU: 000000000001109438, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Originalo kalba: Anglų, Puslapių skaičius: 504, Leidimo metai: 2013-07-19, Formatas: 22x15x3,2, Knygyne: 14.10, Leidykla: Alma littera , Vertėjas: Vytautas Petrukaitis

Ypatinga kaina 11,56 € Knygyne 14,10 €

Sutaupote 2,54 € (18%)

Išparduota
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Norėdami gauti pranešimus apie knygą, įveskite savo el.pašto adresą.

Apie prekę

 „Mirtinųjų įrankių“ serija – tai fantazijos pasaulis, kuriame man be galo patinka gyventi. Na, jeigu šis pasakojimas vis dėlto turi baigtis, geresnės vietos tai padaryti, kaip „Stiklo miestas“, tikrai nėra. Aš sužavėta!  

 Stephenie Meyer, „Saulėlydžio“ autorė

Įspūdinga fantastikos knyga – tiesiog pavojingai gera.

Holly Black

 

Kad išgelbėtų gyvybę motinai, Klarė turi keliauti į Stiklo miestą – prieblandos medžiotojų protėvių namus. Patekdama į miestą be leidimo, ji nusižengė Įstatymui, ir už tai gresia mirtis. Negana to, Klarė sužino, jog Džeikas nenori, kad ji ten būtų, ir kad Saimoną įkišo į kalėjimą prieblandos medžiotojai, labai įtariai žiūrintys į vampyrą, kuris nebijo saulės šviesos. Kai Klarės sąjungininku tampa paslaptingas prieblandos medžiotojas Sebastianas, ji sužino daugiau apie savo šeimos praeitį. O Džeikas staiga pasiryžta rizikuoti viskuo dėl Klarės. Ar jai pavyks išnaudoti ką tik atrastą galią ir padėti išgelbėti Stiklo miestą bet kokia kaina?

Meilė – mirtina nuodėmė, o praeities paslaptys pasirodo esančios pražūtingos, bet Klarė ir Džeikas pagaliau įveikia Valentiną.

Cassandros Clare fantastinė trilogija „Mirtinieji įrankiai“ užkopė į neregėtas aukštumas. Ji tapo New York Times, USA Today, Wall Street Journal, Publisher’s Weekly, Indie Bound bestseleriu. Taip pat – Vaikų knygų tarybos  2010 m. paauglių knygos finalininke ir tais pačiais metais Amerikos bibliotekų asociacijos paauglių knygų dešimtuko premijos laureate.  

 

Jei norite sužinoti daugiau apie šios serijos knygas, apsilankykite www.mortalinstruments.com

 

 

 

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 109)
TOP komentarai
 1. 100%
  Taip sunku buvo atsisveikinti su šia istorija. Kaip ir dvi pirmosios dalys, ši knyga man labai patiko. Įsimylėjau prieblandos medžiotojų pasaulį. Tik didelis minusas vertėjui, nes kaip Clary tampa Klare (juk aiškiai turi būti Klerė!!!), o apie Jace pavertimą Džeiku visai nekalbu. Juk tai du skirtingi vardai. Leidykla tikrai turėtų perleisti visą seriją ir ištaisyti vertėjo paliktas klaidas, nes daugelis žmonių vis dar nori perskaityti šią seriją ir ieško pirkti visų trijų serijos dalių. Bet neskaitant vertėjo (arba redaktoriaus) paliktų klaidų knyga labai patiko ir tikrai keliauja prie mėgstamiausiųjų. Rekomenduoju visiems fantastikos mylėtojams. Taip pat reikia pabrėžti, kad nors kitos serijos knygos nėra išleistos lietuvių kalba, šia tris, kurias turime išleistas, galima skaityti ir tiesiog kaip trilogiją, nes istorija nelieka be pabaigos (juk iš pradžių ši serija ir turėjo būti tik trilogija). Bet vis tiek tikiuosi, kad kada nors leidykla išleis ir likusias šios serijos knygas.
 2. 100%
  Įdomiausia dalis iš visų.
 3. 100%
  Pati geriausiai trilogijos dalis . Įtraukianti ir išlaikanti intrigą iki pat pabaigos.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...