Stiklo pilis

ISBN kodas: 9785415021901, EAN kodas: 9785415021901

The Glass Castle

Jeanette Walls

Vertinimas nėra galimas:
96% of 100
(įvertinimai 10)

Knygos formatas: Popierinė knyga, SKU: 000000000002132183, ISBN kodas: 9785415021901, EAN kodas: 9785415021901, Puslapių skaičius: 424, Viršelio tipas: Minkštas, Spalvingumas: Nespalvotas, Originalo kalba: Anglų, Leidimo metai: 2011-01-01, Formatas: 21x14x1,4, Leidykla: Leidykla Vaga UAB

Ypatinga kaina
7,67 €
Išparduota
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Norėdami gauti pranešimus apie knygą, įveskite savo el.pašto adresą.

Apie prekę

„Stiklo pilis“ – įspūdingi Jeannette Walls prisiminimai apie gebėjimą išlikti ir mokėjimą atleisti. Tai persmelkiantis, atviras žvilgsnis į itin neveiksnią, bet be galo spalvingą šeimą. Šis autobiografinis pasakojimas, kupinas stiprios meilės keistai, bet ištikimai šeimai. Skaitytojai neliks abejingi Wallsų šeimos vaikų sumanumui ir gebėjimui išgyventi.

Charizmatiškasis autorės tėvas patraukia vaikų vaizduotę mokydamas juos fizikos, geologijos paslapčių ir to, kaip be baimės žiūrėti į gyvenimą. Tik alkoholis jį paverčia destruktyviu, nesąžiningu, ekscentrišku žmogumi.  Jos mama – meninės sielos moteris, neįsivaizduoja savęs namų šeimininke ir bėga nuo bet kokios atsakomybės šeimai.

Wallsų šeimos vaikai priversti pasirūpinti savimi: jie vienas kitą maitina, rengia ir šildo, kol galiausiai suauga ir pasirenka geresnį gyvenimo kelią nei tėvai, kuriuos, rodos, visiškai tenkina benamių dalia.

 

Iš sunkios  ir sumaišties kupinos vaikystės Jeannette Walls sulipdė grakštų pasakojimą. Šie giliai jaudinantys prisiminimai sutvirtina tikėjimą žmogaus dvasia.

                                                                 Dani Stapino, Kamily History autorius

 

Autobiografinės knygos autorė susiduria su iššūkiu – ji turi pabandyti suprasti, atleisti ir net pamilti tai, kas, atrodo, neįmanoma...                                                                                                                                                      Francine Prose, New York Times

 

Graži ir drąsi knyga, verčianti keistis.

                                                                 Rosie O‘Donell

 

Santūri ir be galo miela atsiminimų knyga... „Stiklo pilies“ galia – gebėjimas žvelgti vaiko akimis ir vengti sentimentalumo.

                                                                 The Village Voice

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 10)
TOP komentarai
 1. 100%
  Iki širdies gelmių sukrečianti knyga...reikia tokias knygas paskaityti kiekvienam
 2. 100%
  Labai labai patiko. Skaičiau ir mėgavausi kiekvienu skyrium. Nekantrauju kada galėsiu perskaityti kitą šios autorės knygą.
 3. 100%
  Sunku patiketi, kaip autore galejo visa tai isgyventi...Sunkumai grudina, taciau atlaiko tik stipriausi. Be galo gera knyga, lengvai skaitosi, negali atsitraukti. 10/10 balu.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...