20%
20%

Stiklo skambesys

The sound of glass

Karen White

Vertinimas nėra galimas:
84% of 100
(įvertinimai 19)

EAN kodas: 9786094662966, ISBN kodas: 9786094662966, SKU: 000000000002175253, Puslapių skaičius: 472, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Originalo kalba: Anglų, Leidimo metai: 2018-01-23, Formatas: 22,1x14,7x3, Knygyne: 15.99, Leidykla: Tyto alba UAB , Vertėjas: Vilija Vitkūnienė

Ypatinga kaina 12,79 € Knygyne 15,99 €

Sutaupote 3,20 € (20%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Karen White (Karen Vait) – JAV rašytoja, dvidešimt keturių bestselerių autorė. Šiuo metu ji su vyru ir dviem vaikais gyvena Džordžijos valstijoje, JAV Pietuose, kur vyksta ir daugumos jos romanų veiksmas. „Stiklo skambesys“ – romanas, pasakojantis apie praeities žaizdas, paslaptis ir viską gydančią meilę.

Meritos gyvenimas apsiverčia aukštyn kojomis, kai po vyro Kelo žūties paveldi jo senelės Editos namą Pietų Karolinoje. Jauna moteris dėl vyro mirties kaltina save, bet tikisi paveldėtame name išsivaduoti nuo dusinančios praeities. Vis dėlto atvykus pasirodo, kad namas turi savo praeitį. Editos praeitį ir baisią jos paslaptį. Ir jos padarytų stiklinių vėjo varpelių skambesį už lango. 
Vienatvės ir ramybės troškusią Meritą staiga apsupa ne tik nutrūkusios santuokos šešėliai, bet ir nežinia iš kur atsiradusi Lorelė – ne pagal metus išmintinga jaunutė pamotė su dešimtmečiu sūnumi, netikru Meritos broliu. Ko jie atsigrūdo į jos gyvenimą? Dar ir Kelo brolis, toks bauginamai panašus į jį, ir diena po dienos atsiskleidžianti Editos saugota paslaptis. Naujas gyvenimas visai nepanašus į senąjį, tačiau, regisi, aplinkiniai tetrokšta vieno – neleisti Meritai užsisklęsti. Ir užguitos, visus atstumiančios moters širdis pamažu ima šilti...
Trys moterys, trys susipynę likimai. Trys istorijos apie baimę, santuokos iliuzijas, vienatvę dviese, neišsipildžiusias viltis ir meilę, aplankančią net ir tuos, kurie ją atstumia. 

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 19)
TOP komentarai
 1. 100%
  Pirmoji perskaityta šios autorės knyga ir labai patiko įtraukia nuo pirmo puslapio, puiki istorija apie moterų gyvenimus, meilę, netektį, skausmą. Išlaikyta intriga iki paskutinio Paskalio.
 2. 100%
  Pirmą kartą paėmiau į rankas šios autorės knyga. Aprašytos stiprios ir tvirtos moterys, kurios daug ištvėrė.
 3. 100%
  Tai antra šios rašytojos knyga, kurią perskaičiau. Labai Įtraukianti, apie tris moteris, jų baimes, viltis, jų likimus. Įdomus siužetas, įpintas nusikaltimas ir pastangos jį išaišinant.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...