55%
55%

Stilingas tarsi prancūzas. Vyrų mados paslaptys

You're so French! Secrets d'élégance masculine

Frederique Veysset, Isabelle Thomas

Vertinimas nėra galimas:
100% of 100
(įvertinimai 3)

ISBN kodas: 9786090120682, EAN kodas: 9786090120682, SKU: 000000000001110228, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Minkštas, Kalba, iš kurios versta: Prancūzų, Originalo kalba: Prancūzų, Puslapių skaičius: 192, Leidimo metai: 2015-10-16, Formatas: 23,5x17x1,7, Knygyne: 16.29, Leidykla: Alma littera , Vertėjas: Vidmantė Vaitonė

Ypatinga kaina 7,33 € Knygyne 16,29 €

Sutaupote 8,96 € (55%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Stilingas tarsi PRANCŪZAS

Vyrų mados paslaptys

Kuo prancūzai tokie žavingi, kodėl visas pasaulis jiems pavydi galantiškumo?

Kaip rasti pusiausvyrą tarp laisvės ir stiliaus?

Kaip susikurti prancūzišką įvaizdį?

Kokios detalės vyrą daro stilingą?

Įkvėptos knygos „Stilinga tarsi prancūzė“ sėkmės Frédérique Veysset ir Isabelle Thomas pasinėrė į vyrų elegancijos paieškas. Autorės kalbina įvairaus amžiaus, skirtingų profesijų, gyvenimo būdo ir pomėgių žinomus paryžiečius, kurie įkūnija tikro prancūzo įvaizdį. Jie atveria daug paslapčių, kurias prisitaikę drąsiau kursite savo stilių ir būsite elegantiškas.

Knygoje rasite praktiškų patarimų, kaip susikurti prancūzišką įvaizdį: ką kada vilkėti, kaip derinti spalvas ir stilius, o svarbiausia – kaip pritaikyti sau? Jei norėtumėte apsipirkti Paryžiuje, knygoje surinkti autorių rekomenduojamų ir pamėgtų parduotuvių adresai.

FRÉDÉRIQUE VEYSSET (Frederika Veisė) rašo mados tinklaraštį Fredisblog, kuriame pateikia gatvėse sutiktų žmonių stilių. Įgudusi fotografės akis stebi tendencijas ir fiksuoja iš minios išsiskiriančias asmenybes. Frédérique Veysset dirba garsiausiems žurnalams: Vanity Fair, Allure, Grazia Italie, Madame Figaro.

 

ISABELLE THOMAS (Izabelė Tomas) sukūrė tinklaraštį Mode Personnel(le) – idėjų ir stiliaus vadovą moterims. Mados leidiniuose dirbanti žurnalistė ir asmeninė stilistė konsultuoja madingų prekės ženklų atstovus, stiliaus klausimais ji asmeniškai pataria aukštiems pareigūnams ir privatiems asmenims.

Knygą iliustravo jaunas paryžietis dailininkas CLÉMENTAS DEZELUS. Susižavėjęs mada jis sukūrė vardinį tinklaraštį, kad galėtų pasidalyti mintimis ir parodyti savo piešinius. Dalyvauja įvairiuose mados projektuose. Jo piešiniais iliustruota ir knyga „Stilinga tarsi prancūzė“.

 

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 3)
TOP komentarai
 1. 100%
  Šita knyga nėra toks stiliaus gidas, koks atrodo iš pirmo žvilgsnio- tai labiau prancūziško gyvenimo ir stiliaus filosofija. Kiekvienas puslapis tiesiog dvelkte dvelkia elegancija ir tuo prancūzišku rafinuotumu. Skaičiau ir mintimis nusikėliau į Paryžių...
 2. 100%
  Tai knyga ne vien apie vyrišką madą ir stilių, tačiau ir etiketą, grožį, kosmetiką, valgį, cigarus bei gyvenimą. Knygoje pateikiami trumpi interviu su įvairaus amžiaus, statuso ir profesijų vyrais, kurie pasakoja apie savo stilių, požiūrį į gyvenimą ir pasakoja apie Prancūzijos vyrus bei moteris. Taip pat knygoje gausu nuotraukų ir iliustracijų bei patarimų kaip išvengti stiliaus klaidų.

  Šita knyga nėra toks stiliaus gidas, koks atrodo iš pirmo žvilgsnio- tai labiau prancūziško gyvenimo ir stiliaus filosofija. Kiekvienas puslapis tiesiog dvelkte dvelkia elegancija ir tuo prancūzišku rafinuotumu. Skaičiau ir mintimis nusikėliau į Paryžių...
 3. 100%
  Šita knygą, iš knygų klubo gavau dovanų, buvo įdomu susipažinti su nauju stiliumi
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...