Stipri moteris ilgisi stipraus vyro

ISBN kodas: 9785415021963, EAN kodas: 9785415021963

Die Sehnucht der starken Frau nach dem starken Mann

Maja Storch

Knygos formatas: Popierinė knyga, SKU: 000000000002132188, ISBN kodas: 9785415021963, EAN kodas: 9785415021963, Puslapių skaičius: 176, Viršelio tipas: Kietas, Spalvingumas: Nespalvotas, Originalo kalba: Vokiečių, Leidimo metai: 2011-01-01, Formatas: 18,2x13x1,4, Leidykla: Leidykla Vaga UAB

Ypatinga kaina
6,42 €
Išparduota
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Norėdami gauti pranešimus apie knygą, įveskite savo el.pašto adresą.

Apie prekę

Vokiečių psichoterapeutės Majos Storch knyga „Stipri moteris ilgisi stipraus vyro“ – tai neįprasta, C. G. Jungo analitine psichologija paremta šiuolaikinės stiprios moters meilės dilemos interpretacija. Knygoje gilinamasi į stiprios moters sampratą, pasakojama apie moteriškumo ir vyriškumo  archetipus bei stereotipus, pasąmonės įtaką savęs suvokimui ir santykiams su kitais žmonėmis.

Visame pasaulyje populiarumo sulaukusioje knygoje M. Storch svarsto, kodėl santykiuose elgiamės vienaip, o ne kitaip, ir kaip susiformuoja saviti elgsenos modeliai; ieško atsakymų į klausimus: ar moterys prarado moteriškumą ir kodėl stiprios moterys retai įsimyli mielus, gerus vyrus. 

Kas yra stipri moteris? Tai pačia geriausia prasme emancipuota moteris. Kalbu ne apie tą siaubingą įvaizdį, kuris kartais turimas galvoje šnekant apie feministines. Kalbu ne apie vyrus ėdančias siaubūnes, kurios grieždamos dantimis kovoja su kita lytimi. Kalbu ne apie karjeristę, vyriškesnę nei visi pasaulio vyrai kartu sudėti. Kalbu ne apie griežtą moterį su kuodeliu ir pilku kostiumu, gyvenančią vieną su kaktusų kolekcija.

Šiuolaikinės moters padėčiai apibūdinti autorė pasirenka JAV socialinių reiškinių kritikės C. Paglia citatą: Madona – visais atžvilgiais šiuolaikinė moteris. Iš tiesų tai yra jos nepaprastų pasiekimų esmė. Ji nagrinėja problemas ir sunkumus, su kuriais šiandien susiduria išdidi moteris. Kaip ir energingajai Barbarai Streisand, kurios išskirtinis moteriškumas smarkiai paveikė amerikiečių mergaites septintąjį dešimtmetį, taip ir Madonai kyla stiprios moters, ieškančios vyro, bet nežinančios ar geidžia despoto, ar vergo, dilema. Rujojanti tigrė linkusi paklusti, bet galėtų ir nužudyti savo užkariautoją.

M. Storch teigia, jog knygą parašė sau, savo draugėms ir savo klientėms, kurias pas ją atvedė šis meilės dvilypumas. Ją parašė visoms šiuolaikinėms moterims, susidūrusioms su stiprios moters meilės dilema ir neišmanančioms, kaip ją išmintingai spręsti.

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
Įvertinkite šią prekę pirmieji Nepraleiskite progos, dalyvaukite „Metų iššūkyje” ir įvertinkite šią prekę pirmieji Pradėti „Metų iššūkį“
Visi komentarai
    Daugiau įvertinimų ()
    Jums taip pat gali patikti...