19%
19%
Turėsime sandėlyje birželio 5 d.

Sudeginta gyva

Brûlée vive

Souad

Vertinimas nėra galimas:
93% of 100
(įvertinimai 49)

Featured Product: Ne, EAN kodas: 9786090107461, ISBN kodas: 9786090107461, SKU: 000000000001109184, Puslapių skaičius: 224, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Kalba, iš kurios versta: Prancūzų, Originalo kalba: Prancūzų, Leidimo metai: 2012-11-30, Formatas: 24,1x14,8x2,3, Knygyne: 9.61, Leidykla: Alma littera , Vertėjas: Laima Račienė

Ypatinga kaina 7,79 € Knygyne 9,61 €

Sutaupote 1,82 € (19%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Dėmesio! Ši knyga yra išankstinio užsakymo prekė. Knyga bus sandėlyje birželio 5 d. Terminas nustatytas leidėjo ir gali keistis. Gavę knygą išsiųsime Jūsų užsakymą. Jei kitas užsakymo prekes norite gauti anksčiau, formuokite atskirus užsakymus.


Septyniolikmetė Suada pirmą kartą įsimyli, ir jos meilė sulaukia atsako. Tačiau kaime, kuriame ji gyvena – kaip ir daugelyje kitų Palestinos kaimų, – įsimylėti iki vestuvių tolygu pasirašyti mirties nuosprendį. Todėl Suados šeima nusprendžia „garbę praradusią“ merginą nužudyti.

Kitą dieną po nuosprendžio vidiniame namų kiemelyje besitvarkančią merginą giminaitis apipila benzinu ir padega. Tačiau turėjusi mirti „dėl garbės“ Suada ir jos kūdikis per stebuklą išgyvena, ir, sulaukę vienos prancūzės pagalbos, pabėga nuo savo šeimos į Europą. Tačiau ir čia mergina negali jaustis saugi – gimtosios šalies papročiai jos giminaičius įpareigoja nužudyti ją bet kokia kaina...

Savo ruožtu žiauraus nuosprendžio vykdytojas vietos gyventojų akyse yra didvyris, nes jo nežmoniškas nusikaltimas yra „nusikaltimas dėl garbės“. Nuosprendžio vykdytojas niekuo nerizikavo, nes dėl jo veikos niekas niekada nesikreips į teisėsaugą.

Per metus pasaulyje įvykdoma gausybė panašių nusikaltimų, visuomenė kasmet sužino apie 5000 tokių įvykių, bet niekas negali pasakyti, kiek jų lieka nutylėta...

Per stebuklą likusi gyva Suada išdrįso papasakoti savo istoriją. Tai didvyriškas poelgis, nes pasauliui papasakodama apie savo tragediją moteris rizikuoja būti surasta giminių. Tačiau Suada įsitikinusi – ji privalo kalbėti. Tai vienintelis būdas atkreipti pasaulio dėmesį į barbariškus papročius, kasmet beprasmiškai pražudančius tūkstančius moterų, ir pradėti su jais kovą.

 

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 49)
TOP komentarai
 1. 100%
  Šokiruojanti istorija, išliksianti ilgai atminty. Negalėjau atsitraukti kol neperskaičiau iki pabaigos. Labai detaliai aprašoma beviltiška, žeminanti, beteisė Palestinos moterų kaime kasdienybė ir likimas.
  Ši istorija sukrėtė kaip ir "Dykumų gėlė".
 2. 100%
  Mane visada žavi istorijos, paremtos tikrais faktais. Žaviuosi šios moters drąsa, ryžtu, ir pasiekimais, po tokių baisių dalykų. Kiekviena moteris kilusi iš to krašto, turėtų rašyti, savo istorijas, nes jos turiu ką pasakyti, jos jau yra istorija.
 3. 100%
  10+++ Laabai patiko. Dar kelias dienas negalėjau nieko skaityti, virė emocijos. Rekomenduoju visiems perskaityti.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...