20%
20%

Suderinta širdis

Herzenstimmen

Jan-Philipp Sendker

Vertinimas nėra galimas:
87% of 100
(įvertinimai 27)

EAN kodas: 9786090119228, ISBN kodas: 9786090119228, SKU: 000000000001110091, Viršelio tipas: Kietas, Puslapių skaičius: 288, Spalvingumas: Nespalvotas, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Originalo kalba: Vokiečių, Leidimo metai: 2015-06-05, Formatas: 24x15x2,8, Knygyne: 12.39, Leidykla: Alma littera , Vertėjas: Danguolė Žalytė

Ypatinga kaina 9,91 €
Knygyne 12,39 €

Sutaupote 2,48 € (20%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Bestselerio „Širdies dūžiai“ autoriaus knyga

Paulo Coelho ir Laurent’o Gounelle’io skaitytojams

Knyga, keičianti gyvenimą. Jaudinantis, poetiškas, rytietiška išmintimi persmelktas pasakojimas, kuriame susiduria du skirtingi pasauliai – Niujorkas ir nedideli Birmos kaimeliai, Vakarai ir Rytai, susipina kelių žmonių likimai ir bandoma rasti atsakymus į svarbiausius gyvenimo klausimus.

Prieš dešimt metų Džulija Vin grįžo iš Birmos gavusi svarbių gyvenimo ir meilės pamokų. Tačiau karjera Niujorke ir vakarietiško gyvenimo tempas šias pamokas pamažu ištrynė. Bet vieną dieną jauną moterį pasiekia laiškas iš Birmoje gyvenančio brolio. Ir kažkas nutinka. Džulija vis aštriau jaučia, kad jos gyvenimas klostosi ne taip, kaip turėtų, ir jai vis labiau ramybės neduoda klausimai: kodėl jai nepavyksta rasti meilės? Ko ji iš tikrųjų nori? Kas ją galėtų padaryti laimingą? Šie klausimai Džuliją nuveda pas budistų vienuolį ir moteris supranta – atsakymus ji ras tik grįžusi į Birmą. Kadaise, paklausęs širdies balso, į Birmą grįžo ir Džulijos tėvas. Ji vėl išsiruošia į Rytų išmintimi ir ramybe dvelkiantį kraštą – prisiminti, kas gyvenime iš tikrųjų svarbu, susivokti savo jausmuose ir troškimuose ir galbūt iš gabaliukų suklijuoti subyrėjusio savo gyvenimo.

Su Paulo Coelho ir Laurent’u Gounelle’iu („Dievas visada keliauja incognito“) lyginamas ir visame pasaulyje didelį būrį skaitytojų turintis vokiečių rašytojas ir žurnalistas Jan-Philippas Sendkeris jau vadinamas reiškiniu. Jo knygos daugiau negu istorijos apie žmonių likimus – tai kupini rytietiškos išminties apmąstymai apie gyvenimo prasmę ir tai, kas kiekvieno žmogaus gyvenime svarbiausia.

 

 

 

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 27)
TOP komentarai
 1. 100%
  REKOMENDUOJU
 2. 100%
  Nuostabi knyga,perskaičius permąstai gyvenimo vertybes....
 3. 100%
  Perskaičius "Širdies dūžius" reikia tuoj pat skaityti šią knygą. Taip tai tęsinys, bet istorija visai kita. Norisi pasakyti žodžiais iš knygos, kad suderinti širdį reikia ypatingo talento, o kardiologai yra tik širdies mechanikai. Skaitant bus apie ką mąstyti.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...