55%
55%
TOP
TOP

Supintos

LA TRESSE

Laetitia Colombani

Vertinimas nėra galimas:
89% of 100
(įvertinimai 22)

Featured Product: Ne, SKU: 000000000001111224, EAN kodas: 9786090134078, ISBN kodas: 9786090134078, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Kalba, iš kurios versta: Prancūzų, Originalo kalba: Prancūzų, Puslapių skaičius: 184, Leidimo metai: 2018-09-19, Formatas: 23,5x14,3x2, Knygyne: 13.99, Leidykla: Alma littera , Vertėjas: Jūratė Karazijaitė

Ypatinga kaina 6,29 € Knygyne 13,99 €

Sutaupote 7,70 € (55%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Trys moterys, trys gyvenimai, trys žemynai. Ir toks pat laisvės troškimas.

Indija. Smita priklauso neliečiamųjų kastai, jos gyvenimas – sunkus ir žeminantis, koks buvo jos mamos ir močiutės, iš kartos į kartą. Didžiausias Smitos troškimas, kad dukra išvengtų vargano likimo, kad lankytų mokyklą, išmoktų skaityti.

Sicilija. Džulija darbuojasi savo šeimos perukų fabrike. Ji skirsto, plauna, dažo plaukus, gautus iš vietinių žmonių ir kirpėjų. Jos gyvenimas apvirsta aukštyn kojomis tėvui patekus į eismo įvykį.

Kanada. Sara yra pripažinta advokatė. Du kartus išsiskyrusiai trijų vaikų motinai mažai kas gali prilygti tiriant sudėtingas bylas. Tačiau likimas pakiša koją kaip tik tuomet, kai karjeros aukštumos, rodos, pasiekiamos ranka.

Trijų moterų likimai susipynę kaip kasa, kaip plaukų gijos...
Smitą, Džuliją ir Sarą sieja nepaprasta moteriška jėga, drąsa ir stiprybė nepasiduoti likimui, kovoti už save ir už tuos, kuriuos myli. Jų gyvenimai, kupini žmoniškumo ir tikėjimo, susipina į vilties ir solidarumo pynę. Tai įkvepiantis romanas, padėsiantis atlaikyti didžiausias gyvenimo audras!

Laetitia Colombani (Leticija Kolombani) – scenaristė, režisierė ir aktorė. Dviejų kino filmų scenarijaus autorė ir režisierė: „Myli, nemyli...“ (À la folie... pas du tout) su Audrey Tautou ir „Mano nuostabios žvaigždės“ (Mes stars et moi) su Catherine Deneuve.
„Supintos“ – 2017 m. skaitomiausias romanas Prancūzijoje.
Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 22)
TOP komentarai
 1. 100%
  Trys visiškai skirtingi gyvenimai, trys skirtingi žemynai...neįtikėtina, kad net tokiu būdu žmonių gyvenimai vis tiek neatsiejamai susiję vienas su kitu. Skaudi ir kartu vilties kupina istorija.
 2. 100%
  Nuostabi, nepakartojama knyga.
 3. 100%
  Patiko knygos pasakojama istorija apie trijų moterų gyvenimus, kurias sieja vienas dalykas.. Knyga parašyta paprastu stiliumi, tad skaitosi itin lengvai. Tiesą sakant, tai knygą perskaičiau per vieną dieną, bet istorija kažkuo tampa nepamirštama.. Tikrai verta dėmesio knyga!
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...