Susikurkite tobulą gyvenimą

ISBN kodas: 9789955245414, EAN kodas: 9789955245414

Ihr leben als meisterwerk

Kurt Tepperwein

(įvertinimai 5)

EAN kodas: 9789955245414, ISBN kodas: 9789955245414, SKU: 000000000001102935, Knygos formatas: Popierinė knyga, Kalba, iš kurios versta: Vokiečių, Puslapių skaičius: 188, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Minkštas, Originalo kalba: Vokiečių, Leidimo metai: 2007-03-01, Formatas: 14,5x21, Leidykla: Alma littera , Vertėjas: Vida Veronika Balvočienė

Ypatinga kaina
6,27 €
Išparduota
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Norėdami gauti pranešimus apie knygą, įveskite savo el.pašto adresą.

Apie prekę

Tepperweino laimės ir sėkmės metodas
 
Anksčiau ar vėliau mums kyla užduotis pradėti gyventi iš tikrųjų, bet mūsų to niekas nemokė. Kaip išsirinkti tinkamą profesiją, kuri idealiu atveju taptų pašaukimu? Kaip rasti partnerį, su kuriuo galėtume būti laimingi? Kaip elgtis su savo kūnu, kad liktume sveiki ir gyvybingi? Kas liks, kai mūsų nebebus?
Atsakymai į visus šiuos klausimus glūdi jumyse. Jūsų sąmonė ir mintys formuoja jūsų gyvenimą ir sukuria prielaidas veiklai ir elgsenai. Jei savo mintis kreipsite teigiama linkme, galėsite apgalvotai daryti įtaką gyvenimo aplinkybėms, nes tikrovė tėra jūsų sąmonės atspindys.
Ši Kurto Tepperweino knyga padės paspartinti tobulėjimo procesą, o joje pateikiami pratimai – geriau save pažinti ir suvokti, kas gyvenime svarbiausia, bei pasiekti tai, ko trokštame. Pratimai bus tas įrankis, kuris nepaprastai pagreitins asmeninį tobulėjimą ir padės patiems susikurti pavyzdingą gyvenimą. Gyvenimas per daug svarbus dalykas, kad patikėtume jį atsitiktinumui!
 
Apie autorių
Kurtas Tepperweinas, gimęs 1932 metais, buvo sėkmingai dirbantis verslininkas ir verslo konsultantas, bet 1973 metais pasitraukė iš ekonominio gyvenimo. Baigęs gydymo natūraliomis priemonėmis mokslus intensyviai nagrinėjo nepriteklių, ligų ir liūdesio priežastis. Jo privačioje gydymo natūraliomis priemonėmis klinikoje rengiami seminarai tapo tokie populiarūs, kad šiandien jie vyksta daugelyje šalių. Plati mokslinė tiriamoji veikla leido Kurtui Tepperweinui apkeliauti daug valstybių, kur jis ne tik dėstė, bet ir intensyviai studijavo etnologiją. Jo išplėtotas Tepperweino metodas tapo neatskiriama gyvenimo dalimi daugeliui žymių vadybininkų, garsių sportininkų ir diplomuotų psichologų. Kurtas Tepperweinas parašė daug didžiulį pasisekimą turėjusių knygų, pavyzdžiui, „Aukštoji hipnozės mokykla“ ir „Mentalinė treniruotė – jėgų šaltinis“. Autorius jau keleri metai gyvena Tenerifės saloje.
Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 5)
Įvertinkite šią prekę pirmieji Nepraleiskite progos, dalyvaukite „Metų iššūkyje” ir įvertinkite šią prekę pirmieji Pradėti „Metų iššūkį“
Visi komentarai
    Daugiau įvertinimų ()
    Jums taip pat gali patikti...