Sutuoktinių dziudo.Skęstanti santuoka .

ISBN kodas: 9955086734, EAN kodas: 9789955086734

Manželskė judo

Miroslav Plzak

Vertinimas nėra galimas:
100% of 100
(įvertinimas 1)

EAN kodas: 9789955086734, ISBN kodas: 9955086734, SKU: 000000000001100832, Knygos formatas: Popierinė knyga, Kalba, iš kurios versta: Čekų, Puslapių skaičius: 413, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Minkštas, Originalo kalba: Čekų, Leidykla: Alma littera , Vertėjas: Rasa Aleknonienė

Ypatinga kaina
7,83 €
Išparduota
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Norėdami gauti pranešimus apie knygą, įveskite savo el.pašto adresą.

Apie prekę

Visi norėtume būti laimingi. Bet pasaulis netobulas – žmonės pykstasi, sutuoktiniai greitai pamiršta pažadus apie ištikimybę, kankina vieni kitus ir skiriasi. Nes niekas mūsų nemoko, kaip gyventi kitaip. Dažnai atrodo, kad nepalankus likimas už kažkokias nuodėmes stumia į beviltišką aklagatvį, o iš tikrųjų mums tik trūksta savitvardos, noro suprasti kasdienius dalykus ir psichologijos žinių.
Šiose dviejose populiariosios psichologijos knygose M. Plzakas su čekišku humoru pasakoja apie rimtas moters ir vyro tarpusavio santykių problemas, įžvalgiai perteikia savo unikalią patirtį. Atsakymų į kiekvienam žmogui rūpimus klausimus jo knygose ieško įvairių kartų žmonės.
 
Sutuoktinių dziudo
Šioje knygoje šmaikščiai pasakojama apie sutuoktinių gyvenimo problemas. Santuoka vaizduojama tarsi žaidimas su savitomis taisyklėmis, vyro ir moters vaidmenimis. Žaidimo rezultatai dažnai neatitinka lūkesčių. Knyga visiems, norintiems išmokti kurti darnią santuoką.
 
Skęstanti santuoka
Tai knyga apie santuokos krizes. Patariama, kaip jų vengti, kaip elgtis, jei nepavyksta, kaip suprasti – geriau skirtis ar gelbėti santuoką, kaip gyventi drauge po konflikto. Pasak autoriaus, lengviau išmokti gyventi nekonfliktuojant, negu išgydyti konfliktą, todėl knyga skirta ne tik tiems, kurių santuoka nebedžiugina.
 
 
Apie autorių:
Miroslav Plzak (g. 1925) – garsus čekų psichiatras, psichologas, šeimos konsultantas, rašytojas. Ketvirtį amžiaus vadovavo Prahos Karolio universiteto psichiatrijos klinikai, pirmasis pasaulyje parašė vadovėlį aukštųjų mokyklų studentams apie sutuoktinių sugyvenimo problemas, aktyviai dalyvavo steigiant psichologinės pagalbos telefoną. Santuokos ir šeimos konsultantų draugijos garbės narys, 56 mokslo publikacijų, 21 populiariosios psichologijos knygos, 9 pjesių autorius, televizijos serialų scenarijų bendraautorius.
 

 

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimas 1)
TOP komentarai
  1. 100%
    Vienintelė dėmesio verta populiariosios psichologijos knyga apie sutuoktinių santykius. Verta perskaityt bent kas keletą metų.
Visi komentarai
    Daugiau įvertinimų ()
    Jums taip pat gali patikti...