IŠPARDAVIMAS

Sutuoktinių dziudo. Skęstanti santuoka

ISBN kodas: 9786090128268, EAN kodas: 9786090128268

Manželské judo, Manželská tonutí

Miroslav Plzak

Vertinimas nėra galimas:
100% of 100
(įvertinimas 1)

ISBN kodas: 9786090128268, EAN kodas: 9786090128268, SKU: 000000000001111172, Puslapių skaičius: 320, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Minkštas, Leidimo metai: 2017-06-05, Kalba, iš kurios versta: Čekų, Originalo kalba: Čekų, Formatas: 21,3x14,3x2,8, Knygyne: 10.99, Vertėjas: Rasa Aleknonienė, Leidykla: Alma littera

Ypatinga kaina
3,30 €
Išparduota
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Norėdami gauti pranešimus apie knygą, įveskite savo el.pašto adresą.

Apie prekę

Visi norėtume būti laimingi. Bet pasaulis netobulas – žmonės pykstasi, sutuoktiniai greitai pamiršta pažadus, kankina vieni kitus ir skiriasi. Nes niekas mūsų nemoko, kaip gyventi kitaip. Dažnai atrodo, kad likimas už kažkokias nuodėmes stumia į beviltišką aklagatvį, o iš tikrųjų mums tik trūksta savitvardos, noro suprasti kasdienius dalykus ir psichologijos žinių.

Garsus čekų psichologas Miroslav Plzák pataria, kaip sukurti darnią santuoką, ir šmaikščiai pasakoja sutuoktinių gyvenimo problemas. Jo nuomone, lengviau yra išmokti gyventi darniai, negu pašalinti konfliktą.

  • Santuoka vaizduojama tarsi vyrų ir moterų žaidimas su savitomis taisyklėmis ir vaidmenimis.
  • Patariama, kaip elgtis, jei nepavyksta išvengti santuokos krizių.
  • Sužinokite, kada geriau skirtis, o kada gelbėti santuoką ir kaip elgtis pasibaigus konfliktui.

Gyvendamas santuokoje žmogus turi nuolat nepastebimai, bet nuosekliai pasitikrinti, ar ilgisi, o svarbiausia – ar nori namo. Ar namai traukia, ar, priešingai, stumia.

Miroslav Plzák

Miroslav Plzák (1925–2010) – garsus čekų psichiatras, psichologas, šeimos konsultantas, rašytojas. Ketvirtį amžiaus jis vadovavo Prahos Karolio universiteto psichiatrijos klinikai, pirmasis pasaulyje parašė vadovėlį aukštųjų mokyklų studentams apie sutuoktinių sugyvenimo problemas, aktyviai dalyvavo steigiant psichologinės pagalbos telefoną. M. Plzák yra parašęs virš 20 populiariosios psichologijos knygų, paskelbęs 56 mokslo publikacijas.

Pirmą kartą Lietuvoje knygos „Sutuoktinių dziudo“ ir „Skęstanti santuoka“ išleistos 2005 m.

... šiandien, pasikeitus aplinkybėms, dziudo tampa neišvengiama sutuoktinių sugyvenimo dalimi. Efektingas veiksmas, apgaulingas judesys at pasitraukimas į šalį padeda sutramdyti neigiamas emocijas, kurios mums vis greičiau apima.

____ 

Sutuoktiniams vertėtų atkreipti dėmesį ir net kaip nors neįkyriai pasiskaičiuoti, kaip dažnai jie kartu juokiasi. Jeigu juokas pradeda nykti, tai vyksta kažkokie negeri dalykai.

_____

Galima pasakyti, kad sutuoktiniai privalo laikytis esminių žaidimo taisyklių. Šimtmečius jos buvo kalamos žmonėms į galvas, bet jie vis tiek dažnai jų nepaiso.

 

 

 

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimas 1)
TOP komentarai
  1. 100%
    Naudinga knyga tiems, kas santuokoje jau ne pirmi metai, kas nori geriau suvokti kaip funkcionuoja ta neromantinė santuokos pusė. Šioje knygoje nerasite nieko pasaldinto ar guodžiančio, greičiau šiurkščius faktus, su kuriais dėja tenka susidurti neištikimybės atveju ir santykių krizėje. Bet ši knyga gali padėti suvokti, jog viską galima išgyventi.
Visi komentarai
    Daugiau įvertinimų ()
    Jums taip pat gali patikti...