40%
40%

Svarbiausi meno įvykiai

ISBN kodas: 9786094273735, EAN kodas: 9786094273735

Key Moments in Art

Lee Cheshire

Vertinimas nėra galimas:
80% of 100
(įvertinimas 1)

ISBN kodas: 9786094273735, EAN kodas: 9786094273735, SKU: 000000000002181528, Spalvingumas: Spalvotas, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Viršelio tipas: Minkštas, Leidimo metai: 2019-08-26, Originalo kalba: Anglų, Puslapių skaičius: 176, Formatas: 21,6x14x1,5, Knygyne: 15.99, Vertėjas: Rasa Stašytė, Leidykla: Kitos knygos, UAB

Ypatinga kaina 9,59 € Knygyne 15,99 €

Sutaupote 6,40 € (40%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

„Svarbiausi meno įvykiai“ – tai penkiasdešimt kruopščiai atrinktų atsitiktinių ar ilgai planuotų Vakarų meno raidą pakeitusių nutikimų, pradedant Renesansu ir baigiant šiais laikais. Vieni jų – plačiai žinomi, o apie kitus gal net nesusimąstėme. Gyvi, spalvingi pasakojimai perteikia visuomenės nuotaikas, kai pirmą kartą buvo pristatytas Michelangelo „Dovydas“ ar Mercelio Duchampʼo „Fontanas“; knygoje aprašomi neplanuoti menininkų susitikimai, nulėmę meno srovių – impresionizmo ar poparto – atsiradimą, sensacijomis tapę neeilinių meno parodų atidarymai.

Perteikdamas šiuos įvykius patraukliai ir glaustai, knygos autorius padeda juos įsiminti. Jis žavisi menininkų išskirtinumu, drąsa ir bendryste, bet atkreipia dėmesį ir į ginčus, tarpusavio kovas bei teismus, taip pat dariusius įtaką nenuspėjamai meno istorijos tėkmei. 

Knygoje 87 iliustracijos. Pabaigoje rasite svarbių meno terminų žodynėlį ir menininkų pavardžių rodyklę.

„Svarbiausi meno įvykiai“ lengvai įtraukia į meno pasaulį nuo pat pirmo puslapio... Knyga skirta visiems, besidomintiems menu, ir iš skaitytojo nereikalauja nieko daugiau, tik smalsumo. Kas vyko per „statulų audrą“? Ką nulėmė menininkių grupės „Guerrilla Girls“ („Partizanės“) susikūrimas? Ar vis dar egzistuoja hepeningai? Netrukus visa tai sužinosite.
Matthew Collings, britų meno kritikas

APIE AUTORIŲ
LEE CHESHIRE – ilgametis Tateʼo meno muziejaus tekstų kūrėjas ir redaktorius, vienas iš „Tate Etc.“ žurnalo bendradarbių, prisidėjęs ir prie specialaus Tate’o galerijos atidarymui skirto numerio. L. Cheshireʼas yra knygos „London in Paint“ (2017) apie Londono tapybą nuo XVII a. iki šių dienų autorius. 

Apie seriją MENO PAGRINDAI
Lakoniška, apgalvota, iš esmės

Kad ir kas būtumėt – namisėda meno mėgėjas, aistringas galerijų lankytojas ar smalsus stebėtojas, – knygų serija „Meno pagrindai“ bus puiki pagalbininkė visiems, besidomintiems menu ir norintiems sužinoti daugiau. Ji suteiks bendrojo išsilavinimo pagrindus ir didžiulį skaitymo malonumą.  

Įtraukiančios
Nesudėtingos
Patikimos
Puikiai iliustruotos
Profesionaliai ir sumaniai parašytos knygos

„Meno pagrindai“ – knygų serija, suteikianti pirminį svarbiausių idėjų, asmenybių ir meno kūrinių, padėjusių mums pamatyti pasaulį kitaip, suvokimą.“
Will Gompertz, BBC meno redaktorius
Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimas 1)
TOP komentarai
  1. 80%
    Skanus, įdomus ir naudingas "šotas" tiems, kuriuos nori daugiau sužinoti apie meno pasaulį. Šia tema dar yra labai gera A CHRONOLOGY OF ART knyga - ne tik gerai iliustruota ir turiningesnė, bet ir daugiau nusakanti kontekstą, kuriame gymė tam tikri kūriniai ar meno srovės.
Visi komentarai
    Daugiau įvertinimų ()
    Jums taip pat gali patikti...