25%
25%

Šventasis, banglentininkas ir vadovas

ISBN kodas: 9786098247077, EAN kodas: 9786098247077

The Saint, the Surfer, and the CEO

Robin Sharma

Vertinimas nėra galimas:
100% of 100
(įvertinimai 2)

SKU: 000000000002183477, EAN kodas: 9786098247077, ISBN kodas: 9786098247077, Spalvingumas: Nespalvotas, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Viršelio tipas: Kietas, Originalo kalba: Anglų, Puslapių skaičius: 200, Leidimo metai: 2020-03-16, Formatas: 21x14,5x1,5, Knygyne: 8.99, Leidykla: Luceo, Leidykla, UAB , Vertėjas: Aleksandras Tomskis

Ypatinga kaina 6,74 € Knygyne 8,99 €

Sutaupote 2,25 € (25%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Šios ypatingos knygos „Šventasis, banglentininkas ir vadovas“ puslapiuose aprašytas nepaprastas vyksmas, kai žmogus gyvenimą sukuria iš naujo ir vėl susilieja su prigimtine savo esybe. Knygoje įtaigiai dera gili išmintis ir praktiškos gyvenimo pamokos, jos padės jums suvokti tauriausias gyvenimo tiesas ir rasti taip ilgai ieškotą tikrą, tvarią laimę.

Skaitydami šį naujovišką ir širdingą kūrinį jūs:
• pažadinsite savo tikruosius talentus ir skaisčiai suspindėsite pasaulyje;
• savo baimes paversite laisve, o sielos žaizdas- išmintimi;
• įvaldysite savo protą, atversite širdį ir pakylėsite dvasią;
• sukursite nuostabius, kupinus tikros meilės santykius su žmonėmis;
• grąžinsite į savo gyvenimą nuotykių troškulį, paslaptis ir džiaugsmus;
• drąsiai galėsite siekti profesinės ir finansinės sėkmė

Ar galima gyventi šiame iš pažiūros chaotiškame pasaulyje ir neprarasti savęs? Kaip mums būti laimingiems, siekti materialios sėkmės ir drauge išsaugoti dvasios ramybę? Ar tai apskritai įmanoma?

Autorius atsako į šį klausimą trijų originalių personažų lūpomis. Vienas jų dvasininkas, kitas – pasaulio pakraštyje užsisklendęs turtingas verslininkas, trečias - klestinčios kompanijos vadovė.
Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 2)
TOP komentarai
  1. 100%
    Knyga apie tai, jei žmogus nori, visada gali surasti galimybę, kad išsipildytų širdies troškimai, atsigręžti į savo prigimtį. Knygoje daug išminties, patarimų, žymių žmonių minčių, o ypač man patiko Judo ibn Tibono žodžiai: "Padaryk knygas savo draugais. Tegul knygų spintos ir lentynos tampa tavo malonumo dažais ir sodais" arba Evardo Nortono "Įprotis pirkti knygų daugiau, nei gebame perskaityti, yra sielos veržimasis į begalybę, ir ši aistra - vienintelis dalykas, kuriuo esame pranašesni už gyvūnus", įdomi banglentininko filosofija: niekada neleisk vakarykščioms dienoms brautis į šiandieną. Sudomino penki rūpinimosi savimi būdai, siūlymas kiekvieną rytą atsakyti į penkis klausimus ir kt.
  2. 100%
    Išmintinga ir šilta ,alsuojanti žmogiškumu knyga, duodanti labai konkrečius patarimus, ko konkrečiai imtis, kad tavo gyvenimas iš esmės transformuotųsi į teigiamą pusę .Po tam tikro sukrėtimo herojus atsiduria ligoninėje kur susipažįsta su ypatingu asmeniu,kuris pasirūpina ,kad herojus ir toliau eitų tobulėjimo keliu. Herojus gyvena tam tikrą laiką su gana skirtingais dvasiniais vadovais ,bet vis jie turi tą patį tikslą -gyventi su meile ir įkvėpimu.
Visi komentarai
    Daugiau įvertinimų ()
    Jums taip pat gali patikti...