Šventieji globėjai ir jų simboliai

ISBN kodas: 9955087781, EAN kodas: 9789955087786

COME RICONOSCERE I SANTI E I PATRONI NELL'ARTE E NELLE IMMAGINI POPOLARI

Fernando Lanzi, Gioia Lanzi

EAN kodas: 9789955087786, ISBN kodas: 9955087781, SKU: 000000000001101054, Knygos formatas: Popierinė knyga, Kalba, iš kurios versta: Italų, Puslapių skaičius: 238, Spalvingumas: Spalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Originalo kalba: Italų, Formatas: 24,5x30,5, Leidykla: Alma littera , Vertėjas: Algimantas Gudaitis

Ypatinga kaina
41,62 €
Išparduota
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Norėdami gauti pranešimus apie knygą, įveskite savo el.pašto adresą.

Apie prekę

Ši knyga ir liūdna, ir šviesi ir...neturinti pabaigos. Ji – apie mūsų šventuosius globėjus, tikėjusius Dievo esybe ir krikščioniškuoju Išganymu, ir tą paliudijusius savo kančia, pasiaukojimu, artimo meile.
Bažnyčiose, muziejuose, įvairiose kolekcijose, netgi miestų gatvėse ir pakelėse apstu paveikslų ir skulptūrų, mūsų laikais ne visada suprantamų. Kartais tik numanome, kas tie Biblijos veikėjai, kurių atvaizdai žvelgia į mus. Be abejo, Švč. Mergelė Marija, Jėzus, Dievas Tėvas atpažįstami lengvai, nes tai dažnai pasako kūrinių pavadinimai. Bet kitus šventuosius, tiek iš Senojo, tiek iš Naujojo Testamento, gali atpažinti toli gražu ne visi, juos kartais sunku atskirti vienas nuo kito net paveiksluose tuo pačiu pavadinimu. Dažnai nesuvokiame ir visų kompozicinių detalių, siužeto darinių, net kolorito svarbos.
Šis respektabilus albumas kaip reta įdėmiai, nuosekliai papildo šventumo vaizdavimo tradiciją: įvardija pirmapradžius simbolius, atskleidžia jų kodus, tiria giliausias prasmes. Čia taip pat pateikiami šventųjų gyvenimų aprašymai ir jų atvaizdai nuo Jėzaus sekėjų jam gyvenant Žemėje iki pat mūsų dienų, aiškinama, kodėl jų tiek daug įvairiuose Jėzaus ir Švč. Mergelės paveiksluose ir ką tai reiškia mums laiko ir istorijos kontekste.

 

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
Įvertinkite šią prekę pirmieji Nepraleiskite progos, dalyvaukite „Metų iššūkyje” ir įvertinkite šią prekę pirmieji Pradėti „Metų iššūkį“
Jums taip pat gali patikti...