ŽEMA KAINA

Šviesi valanda. Gyvenančios ir mirštančios memuarai

ISBN kodas: 9786094792021, EAN kodas: 9786094792021

The Bright Hour. A Memoir of Living and Dying

Nina Riggs

Vertinimas nėra galimas:
100% of 100
(įvertinimai 3)

ISBN kodas: 9786094792021, EAN kodas: 9786094792021, SKU: 000000000002180561, Puslapių skaičius: 312, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Leidimo metai: 2019-04-05, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Originalo kalba: Anglų, Formatas: 21x14,5x2,7, Vertėjas: Eglė Podčašinskienė, Leidykla: Baltų lankų leidyba, UAB

Ypatinga kaina
11,19 €
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Rašytojos, moters, motinos, žmonos memuarai apie kovą su krūties vėžiu ir neblėstantį gyvenimo džiaugsmą.

Rašytojai Ninai Riggs buvo vos trisdešimt septyneri, kai jai diagnozavo krūties vėžį – viskas prasidėjo nuo vienos nedidelės dėmelės. Vos per vienus metus dviejų berniukų mama ir savo geriausio draugo žmona sulaukė gniuždančios žinios – jos vėžys nepagydomas.

Tyrinėdama moteriškumą, motinystę, santuoką, draugystę, nuolat prisimindama savo proprosenelio R. W. Emersono išmintį, nuoširdžiuose ir asmeniškuose atsiminimuose Nina Riggs kelia mums visiems svarbius klausimus. Kas suteikia gyvenimui prasmę, kai skirtas laikas ima sekti? Kaip su meile ir atvirumu pasauliui priimti didelius ir mažus gyvenimo iššūkius? Kaip parengti savo artimuosius įvykiui, kuris nulems jų likusį gyvenimą? Kokį atsiminimą apie save norime išsaugoti?
 
Nepriekaištingai parašyta, nuginkluojanti puikiu humoro jausmu, jaudinanti Šviesi valanda kalba apie tai, kaip reikia džiaugtis kiekviena diena, net kai tuo džiaugsmu tenka dalintis su į nugarą kvėpuojančia mirtimi, apie literatūrą, kuri gelbsti sunkiomis akimirkomis ir tampa tam tikra maldos forma, apie tai, kai žiūrėdamas mirčiai tiesiai į akis gali pasakyti: „O dabar bus taip, kaip noriu aš.“ Nina ragina gyvenimą semti pilnomis saujomis ir iš akiračio nepamesti to, dėl ko mes išliekame žmonėmis: meilės, meno ir nuoširdžių žodžių esantiems šalia.

Trykšta gyvybe ir išmintimi, – nors ir nuo bedugnės krašto.
Dr. Lucy Kalanithi

Tiesiog pribloškia, kiek ši moteris, kovojanti už savo gyvybę, turi emocinio sąmoningumo ir talento visa tai suguldyti į knygą. Nepamirštamas kūrinys.
Kelly Corrigan

Prirašyta gausybė knygų apie mirtį, bet Nina Riggs, mirštanti moteris, savo knygoje jums papasakos apie gyvenimą.
New York Times Book Review 

Nina Riggs (Nina Rigs, 1977–2017) – amerikiečių poetė ir eseistė. 2004 m. įgijo poezijos magistro laipsnį, 2009 m. išleido poezijos knygą Lucky, Lucky. Savo tinklaraštyje „Įtartinas kraštas“ (angl. Suspicious Country) ji rašė apie gyvenimą metastazavus krūties vėžiui; jos tekstai spausdinti Washington Post ir New York Times. Nina gyveno su savo vyru, sūnumis ir šunimis Grinsbore, Šiaurės Karolinoje.
Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 3)
TOP komentarai
 1. 100%
  Labai šauni knyga.
 2. 100%
  Labai patiko! Puiki, jautri, įdomi.
 3. 100%
  Labai patiko ši knyga. Gal todėl, kad viskas tikra, neišgalvota. Gale net ašaros krito. Daug jausmu sukelianti knyga!
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...