25%
25%
Nauja
Nauja

Šviesos blyksnis

A Spark of Light

Jodi Picoult

Vertinimas nėra galimas:
67% of 100
(įvertinimai 3)

Featured Product: Ne, EAN kodas: 9786090138021, ISBN kodas: 9786090138021, SKU: 000000000001111638, Viršelio tipas: Kietas, Puslapių skaičius: 296, Spalvingumas: Nespalvotas, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Originalo kalba: Anglų, Leidimo metai: 2019-08-22, Formatas: 23,5x14,3x2,6, Knygyne: 17.99, Leidykla: Alma littera , Vertėjas: Irena Kupčinskienė

Ypatinga kaina 13,49 €
Knygyne 17,99 €

Sutaupote 4,50 € (25%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Abortus reglamentuojantys įstatymai apsiriboja skirstymu į juoda ir balta: arba esi už, arba prieš abortus. Tačiau moterys nėra juodos ir baltos – jos iš tūkstančių atspalvių. Jų nuomonę lemia skirtingos aplinkybės ir patirtys. Šiuo romanu Jodi Picoult nori paskatinti skaitytoją susimąstyti apie sudėtingas situacijas, aplinkybes ir motyvus, formuojančius kiekvieno iš mūsų nuomonę bei pasirinkimus.
Į Misisipės valstijos kliniką įsiveržęs ginkluotas vyras įkaitais paima ligoninės personalą ir pacientes. Kiekvienas romano personažas – stulbinamai natūralus, įtikinantis ir savaip prikaustantis dėmesį. Derybininkas Hju Makelrojus atvykęs į incidento vietą sužino, kad klinikoje tarp įkaitų yra ir jo keturiolikmetė duktė. Su ginklu į kliniką įsiveržęs Džordžas Godardas šių desperatiškų veiksmų griebiasi paveiktas siaubingo praradimo. Ne mažiau įtaigūs ir kiti veikėjai: gydytojas Lujis Vordas, medicinos sesuo Izė Volš ir protestuotoja prieš abortus Džanina Deger, kuri klinikoje tikėjosi gauti skandalingos medžiagos apie „kūdikių žudikus“.
Įtraukiančiam ir jaudinančiam romanui pakaktų vien šių spalvingų personažų, tačiau autorė tuo neapsiriboja – J. Picoult įvykius pateikia atvirkštine tvarka. Romanas prasideda nuo įkaitų dramos atomazgos, skaitytojas pamažu vedamas prie tragedijos ištakų. Tik pabaigoje sužinosite tikruosius veikėjų motyvus ir labai nustebsite. 
 
Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 3)
TOP komentarai
 1. 100%
  Stipri knyga, opi problema, skaudžios veikėjų patirtys. Be abejonės priverčia susimąstyti. Eilinį kartą autorė nenuvylė. Pasakojimas atbuline tvarka šiek tiek pristabdė knygos skaitymą.
 2. 60%
  Niekada nemaniau, kad teks nusivilti šios autorės knyga, tačiau būtent šia teko. Istorija visiškai nesujaudino.Visiškai nuspėjama, kaip pigus su prastais aktoriais susuktas serialas.Tai,kad knyga parašyta nuo kito galo, man asmeniškai visiškai nepatiko, visgi gerai kad tradicinės knygos pradedamos rašyti nuo pradžių ne nuo galo. Moralas knygos toks labai jau netvirtas išėjo.Toks įspūdis,kad pati autorė nelabai patikėjo savo kūriniu ir pateikiamomis išvadomis.
 3. 40%
  visos rašytojos knygos (o perskaičius esu visas iki vienos) buvo stiprios, paliečiančios rimtas, tam laikui ypatingai aktualias temas. visada būdavo apie ką pagalvoti, ką apmąstyti. deja, ši knyga nepaliko tokio įspūdžio, visai neužkabino ir netgi nepatiko, ir net negaliu paaiškinti, kodėl. ar dėl knygos personažų, ar dėl pačio knygos rašymo stiliaus. bet ne, tai ne mano knyga, deja...
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...