Švytuoklės pasauliai. Didžioji darbo knyga pradedantiesiems ir pažengusiesiems

ISBN kodas: 9786094691096, EAN kodas: 9786094691096

Markus Schirner

SKU: 000000000002188463, ISBN kodas: 9786094691096, EAN kodas: 9786094691096, Kalba, iš kurios versta: Vokiečių, Puslapių skaičius: 96, Viršelio tipas: Kietas, Spalvingumas: Spalvotas, Originalo kalba: Vokiečių, Leidimo metai: 2021-12-07, Formatas: 21x28,5x1, Leidykla: Mijalba UAB

Ypatinga kaina
16,31 €
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Kiekvienas žmogus, naudodamas švytuoklę, gali pajusti subtilius virpesius.

Šiuo paprastu būdu galime gauti atsakymus į visus gyvenimo klausimus, nes švytuoklė sustiprina mūsų pasąmoningus jutimus. Knygoje rasite daug įvairių lentelių, kurios palengvina praktinį darbą su švytuokle ir padeda apžvelgti įvairiausias temas, pradedant čakromis, spalvomis, gydančiais akmeninis, baigiant eteriniais aliejais, taro kortomis ir toteminiais gyvūnais. Be to, autorius trumpai paaiškina, kaip naudoti švytuoklę, todėl ši knyga bus naudinga ne tik pažengusiesiems, bet ir pradedantiesiems.

Susijunkite su subtiliomis visatos energijomis, ir jūsų gyvenimas taps paprastesnis ir turtingesnis!

Ištrauka iš knygos
„Švytuoklės pasauliai“ yra pirma iš dviejų knygų radiostezijos tema; antroji vadinasi „Virgulės pasauliai“. Radiostezija reiškia spinduliavimo jutimą; šis gebėjimas būdingas visiems gyviems sutvėrimams (žmonėms, gyvūnams ir augalams).
Norint praktiškai pritaikyti šį gebėjimą, reikalingas ypatingas jautrumas spinduliuotei, virpesiams, įspūdžiams ir kitiems dalykams, kuriuos mes visi jaučiame ir kurie gali būti matomi, pasinaudojus švytuokle, arba virgule. Tai, ką matome, galime suprasti ir įvertinti, remdamiesi tam tikrais principais ir metodais, kuriuos kiekvienas galime išmokti.
Švytuoklė arba virgulė yra stiprintuvai, kurie parodo, ką jaučia radiostezistas, tai yra žmogus, laikantis rankoje švytuoklę ar virgulę. Radiostezistas yra kartu ir gavėjas, ir siuntėjas.
Abi knygos parašytos remiantis praktika ir yra skirtos praktikams, todėl bus ypač naudingos pradedantiesiems. Tačiau ir pažengusieji galės rasti sau ką nors naujo šioje informacijos gausoje.
Šias knygas rašiau, norėdamas pažadinti jumyse gebėjimą pajusti spinduliuotę. Apie radiosteziją galima rasti daug įvairios literatūros, bet praktinių instrukcijų esti nedaug. Prisiminkite: gerai jausti spindulius yra menas, sąmoningai taikyti šį sugebėjimą – mokslas.
***
Ši knyga yra praktinis vadovas, skirtas palengvinti darbą su švytuokle ir virgule kasdieniame gyvenime. Trumpos ir konkrečios instrukcijos padės greitai išmokti dirbti su švytuokle.

Rašydamas šią knygą nekėliau sau tikslo gilintis į darbo su švytuokle filosofiją ar paaiškinti, kokios energijos čia veikia. Tačiau, be abejo, šios žinios būtinos, tad rekomenduoju nuodugniai patyrinėti šias temas. Knygos gale rasite naudingos literatūros sąrašą.

Bendra informacija
Iš esmės kiekvienas žmogus gali dirbti su švytuokle ar virgule. Šis gebėjimas gali susilpnėti tik dėl kelių priežasčių, todėl pirmiausia noriu atkreipti jūsų dėmesį į du svarbius punktus:
•Praktika, praktika, praktika – čia kaip mokykloje, norėdami kažką išmokti, turime žengti pirmą žingsnį ir nesiliauti toliau mokytis, tobulėti, nuolat išbandyti, ką išmokome, ir praktikuotis.
•Klaidos yra neatskiriama mokymosi proceso dalis. Neklystančių nėra. Tačiau, jei imsitės darbo be egoistinių minčių, dėl kitų gerovės ar vien tik siekdami dvasinės brandos, gausite tikslius, aiškius ir patikimus rezultatus.
Išmokti naudotis švytuokle ar virgule padės tik praktinis darbas. Judėkite pirmyn žingsnis po žingsnio, prisimindami šios plačios temos pagrindines mintis.

Pagrindinės mintys
•Darbo su švytuokle rezultatai atspindi žmogaus protinio ir dvasinio išsivystymo lygį.
•Didindami savo jautrumą, pagerinsite savo gebėjimą dirbti su švytuokle. Kuo jautriau jusite ir suvoksite savo aplinką, tuo tikslesni bus rezultatai.
•Jei norite dirbti su kitais žmonėmis, subtiliaisiais planais ar aukštesniaisiais dvasiniais pasauliais, pirmiausia turite išsilaisvinti nuo egoizmo. Naudokite švytuoklę tik dėl šių priežasčių:
•Kad lavintumėte protą, skatinami nuoširdaus troškimo įgyti žinių, – dėl tiesos.
•Kad nesavanaudiškai padėtumėte kitiems žmonėms ar sutvėrimams.
•Kad išsaugotumėte savo sveikatą.
•Vidinis nuolankumas, dėkingumas ir pagarba kosminėms jėgoms, su kuriomis susiliečiate, naudodami švytuoklę, visada turėtų būti neatskiriama darbo su švytuokle dalis.
Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
Įvertinkite šią prekę pirmieji Nepraleiskite progos, dalyvaukite „Metų iššūkyje” ir įvertinkite šią prekę pirmieji Pradėti „Metų iššūkį“
Jums taip pat gali patikti...