Ta, kuri pasakė „f**k“​

ISBN kodas: 9786090143865, EAN kodas: 9786090143865

CELLE QUI A DIT FUCK

Anne-Sophie Lesage, Fanny Lesage

Vertinimas nėra galimas:
60% of 100
(įvertinimai 4)

EAN kodas: 9786090143865, ISBN kodas: 9786090143865, SKU: 000000000001112424, Kalba, iš kurios versta: Prancūzų, Puslapių skaičius: 224, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Originalo kalba: Prancūzų, Leidimo metai: 2020-12-31, Formatas: 21,3x14,3x2,2, Leidykla: Alma littera , Vertėjas: Erika Sabaliauskaitė

Ypatinga kaina
12,06 €
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę


Tai Alisos, jaunos netobulos moters, nusprendusios liautis dėl visko sukti galvą, dienoraštis. Šiai paryžietei vos daugiau nei 30, ir ji pavargo gyventi gyvenimą, kuriame stiklinė visuomet pustuštė, o ne puspilnė, todėl vieną sumautą dieną ji nusprendžia padėti tam tašką. Išsiaiškinusi, kad net 40 % mūsų laimės priklauso tik nuo mūsų pačių (akis atveriantis atradimas Alisai!), ji pasineria į viską, kas tą laimę galėtų padėti pagaliau pajusti: saviugdos knygas, TED konferencijas, anoniminių galvočių pagalbos grupę, meditaciją, pagaliau išgirstus draugių ir mamos patarimus – ir tai tik pradžia. Savo paieškas, atradimus ir klystkelius (#netobulairlaiminga), ji aprašo ir iliustruoja šiame dienoraštyje, kuriame netrūksta humoro, įkvėpimo, „f**k it“ ritualų ir išlaisvinančio netobulumo.

Ši knyga skirta toms, kurios nori išmokti atrasti save: tą tikrai netobulą, gal ne visur spėjančią, bet save mylinčią ir tikrai laimingą moterį. Čia rasite praktinių patarimų, kaip į kasdienius vargus pažvelgti pozityvesniu kampu, nuorodų papildomus skaitinius ir savo netobulumu žavingą, šį virsmą iliustruojančią Alisą.

Dvynės Anne-Sophie Lesage ir Fanny Lesage yra asmeninio tobulėjimo svetainės įkūrėjos. Anne-Sophie rašo praktinių patarimų knygas, o Fanny yra renginių dizainerė, fotografė ir instagramerė.

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 4)
TOP komentarai
 1. 80%
  iš esmės pozityvi knygutė, tinka skaityti kelionėje, važiuojant traukiniu, pvz.
 2. 80%
  Veiksmas vyksta realybėje ir viskas iškart perpasakojama dienoraštyje - kiek norisi ir kaip norisi, bandoma struktūruoti, kad būtų lengviau skaityti. Skaityti lengva, bet nieko gilaus. Tai nėra tipinis romanas, jei ieškote vyro ir moters meilės istorijos.
 3. 60%
  Toks moteriškas, gal netgi paaugliškas motyvavimo vadovėlis, asmeniškai man nei romanu, nei antistresiniu čia nekvepėjo. Su iliustracijomis, parašytas dienoraščio forma. Kas yra skaitęs ir mėgsta saviugdą, nemanau,kad ras kažką naujo, nebent norisi turėti vienoje vietoje kaip konspektą. Kas mažai susidūręs su panašia tema, pamėginkite, turėtų patikti žaismingas pateikimas.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...