20%
20%

Ta pati Alisa

Still Alice

Lisa Genova

Vertinimas nėra galimas:
93% of 100
(įvertinimai 33)
Knyga, virtusi filmu

EAN kodas: 9786090115411, ISBN kodas: 9786090115411, SKU: 000000000001109888, Puslapių skaičius: 280, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Originalo kalba: Anglų, Leidimo metai: 2014-08-15, Formatas: 24,2x15x2,5, Knygyne: 12.69, Leidykla: Alma littera , Vertėjas: Viktorija Uzėlaitė

Ypatinga kaina 10,15 € Knygyne 12,69 €

Sutaupote 2,54 € (20%)

Išparduota
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Norėdami gauti pranešimus apie knygą, įveskite savo el.pašto adresą.

Apie prekę

Įsivaizduokite, visi jūsų prisiminimai – geri ir blogi, skausmingi ir įkvepiantys – pamažu ima trintis iš atminties, o jūs nieko negalite padaryti, kad juos išsaugotumėte...

Alisa Hauland džiaugiasi savo gyvenimu, kurį taip uoliai kūrė: padarė stulbinančią mokslininkės karjerą, užaugino tris vaikus, puikiai sutaria su vyru, turi gražius namus. Tačiau artėjant penkiasdešimtmečiui staiga vis dažniau pasijunta išsiblaškiusi ir užmarši. Iš pradžių ji viską suverčia nuovargiui ir stresui. Tačiau, netikėtai pasiklydusi iki smulkmenų pažįstamame savo namų kvartale, nutaria kreiptis į gydytojus ir išgirsta baisią diagnozę – jai Alcheimerio ligos pradžia. Ligai pamažu trinant atmintį ir įgūdžius, atimant darbą ir savastį, moteris bus priversta iš naujo dėlioti byrantį pasaulį, įvertinti santykius su vyru ir vaikais, išmokti gyventi šia akimirka ir atrasti, kad ji – kai kas daugiau, nei tai, ką prisimena...

 

Perskaitęs knygą „Ta pati Alisa“ panorau atsistoti ir nepažįstamųjų pilnam traukiniui pareikšti: „Turite perskaityti šią knygą“... Tai knyga ne tik apie Alcheimerio ligą. Ji – apie Alisą, moterį, kurią myli šeima ir gerbia bendradarbiai, kuri, nors ir serga, yra ta pati Alisa.

Beverly Beckham, The Boston Globe

 

Alcheimerio ligos patyrimas – atradimų kelionė. Skaitytojas kartu su Alisa išmintingai vedamas per šį labai tikroviškai pavaizduotą vyksmą: nuo klausimų ir rūpesčių, kurie kyla nepaaiškinamai užsikirtus atminčiai, iki diagnozės ir permainų, kurios, keičiantis Alisos būklei ir poreikiams, neišvengiamai paliečia jos santykius su šeima ir bendradarbiais.

Peter Reed, Alcheimerio asociacijos programų vadovas

Knygos autorė Lisa Genova yra neurologijos mokslų daktarė ir Amerikos nacionalinės Alcheimerio asociacijos svetainės tinklaraštininkė. „Ta pati Alisa“ sulaukė Amerikos nacionalinės Alcheimerio asociacijos pripažinimo ir didžiulio visuomenės palaikymo. Tačiau knyga svarbi ne tik susidūrusiems su šia liga. Joje keliami klausimai apie gyvenimo prasmę, žmogaus tapatybę ir savastį, santykius su artimaisiais – aktualūs kiekvienam. Kas mums liktų, jei iš mūsų būtų atimta mūsų praeitis?

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 33)
TOP komentarai
 1. 100%
  Knyga labai patiko. Skaitant, vis sukosi mintys, o kas jeigu, juk niekas nuo to neapsaugotas.
 2. 100%
  Įdomi ir vertinga, nes primena, kad ne tik senukai serga Alchemerio liga. Tuo pačiu primena, kaip svarbu išnaudoti kiekvieną gyvenimo dieną.
 3. 100%
  Puiki knyga, jautriai pasakojanti apie vieną baisiausių šio laikmečio ligų. Kaip išlikti asmenybe, jei nebevaldai savęs, jei atmintis dyla, o prisiminimai apie mylimus žmones nyksta?.. Ką daryti, kai protas ir akademinė aplinka buvo pasididžiavimas, o dabar tai gali tapti pajuoka?..
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...