20%
20%

Tada ji dingo

Then She Was Gone

Lisa Jewell

Vertinimas nėra galimas:
93% of 100
(įvertinimai 15)

Featured Product: Ne, SKU: 000000000002180479, EAN kodas: 9789955138112, ISBN kodas: 9789955138112, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Originalo kalba: Anglų, Puslapių skaičius: 304, Leidimo metai: 2019-03-25, Formatas: 22x15x2,6, Knygyne: 13.99, Leidykla: Jotema UAB , Vertėjas: Bronislovas Bružas

Ypatinga kaina 11,19 € Knygyne 13,99 €

Sutaupote 2,80 € (20%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

ANUOMET

Penkiolikmetė Elė Mek buvo motinos auksinė mergaitė, tobula duktė. Ją mylėjo tėvai, bičiuliai ir mokytojai. Nuo idiliškų vasaros atostogų Elę teskyrė kelios dienos. 
Bet tada ji dingo. 

ŠIE LAIKAI

Laura Mek stengiasi iš naujo kurti savo gyvenimą. Prieš dešimt metų prapuolė duktė, prieš septynerius nutrūko jos santuoka. Netikėtai kavinėje ji sutinka žavų vyriškį. O pažintis su Floido dukterimi Aguona visiškai atima žadą — mergaitė kaip du vandens lašai panaši į Elę. 
Ir dabar Laurą vėl apninka neatsakyti klausimai. Kur Elė pradingo? Ar tikrai pabėgo iš namų, o gal jos dingimą lėmė baisesnė priežastis? Kas išties yra Floidas? Ir kodėl jo duktė iš pažiūros taip primena Lauros prapuolusią mergaitę? 

DINGUSI PAAUGLĖ. UŽMARŠTIN NUGRIMZDUSI PASLAPTIS.

Atsiliepimai

Nuo Jewell bestselerio, baugaus šeiminio nuaro, sklinda kai kas stipriau nei vien tik „Numylėtųjų kaulų“ dvelksmas... prikaustančio romano įvykius meistriškai atskleidžia keletas skirtingų pasakotojų, tai — emocijas kurstanti istorija apie netektį, širdgėlą ir atgimimą. 
* Publishers Weekly 

L. Jewell vingrią istoriją dėsto reikiamu tempu, versdama skaitytojus sėdėti ant kėdės krašto. Jos daugiasluoksniai veikėjai tiesiog tobuli, ir netgi nuovokiausi trilerių skaitytojai nesupras, kur link viskas krypsta, kol ji išraizgys paskutines siužeto gijas.
* Booklist

Įžvalgi šeiminė drama, kuriai netrūksta šiurpą keliančios įtampos.
* People 

Išmoningai parašytas, netikėtumų kupinas L. Jewell romanas pradžiugins „Merginos traukiny“ gerbėjus.
* Library Journal

Rutuliojantis įvykiams, patirsite įspūdingą emocinį sukrėtimą, nuo kurio jums užims kvapą.
* C. L. Taylor, „The Missing“ autorė

Apie autorę

Lisa Jewell gimė ir užaugo šiaurinėje Londono dalyje, kur dabar gyvena su vyru ir dviem dukromis. Parašė per penkiolika romanų, įskaitant Watching You, Then She Vas Gone, I Found You , The Girls In The Garden, The House We Grew Up In. Jos knygos nuolat patenka į The New York Times, The Wall Street Journal ir USA Today bestselerių sąrašus. Norėdami sužinoti daugiau, apsilankykite Facebook.com/LisaJewellOfficial puslapyje arba „Twitter“ svetainėje sekite @lisajewelluk paskyrą.
Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 15)
TOP komentarai
 1. 100%
  Puiki įtempto siužeto istorija.
 2. 100%
  Gera.
 3. 100%
  Labai įdomi
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...