35%
35%

Tampant savimi

ISBN kodas: 9785415025763, EAN kodas: 9785415025763

Becoming Myself

Irvin D. Yalom

Vertinimas nėra galimas:
100% of 100
(įvertinimas 1)

ISBN kodas: 9785415025763, EAN kodas: 9785415025763, SKU: 000000000002182811, Puslapių skaičius: 392, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Leidimo metai: 2019-12-11, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Originalo kalba: Anglų, Formatas: 23,6x15,6x2,8, Knygyne: 20.79, Vertėjas: Irena Jomantienė, Milda Dyke, Leidykla: Leidykla Vaga UAB

Ypatinga kaina
13,52 €
Knygyne
20,79 €

Sutaupote 7,27 € (35%)

Išparduota
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Norėdami gauti pranešimus apie knygą, įveskite savo el.pašto adresą.

Apie prekę

Nauja bestselerių autoriaus ir psichoterapeuto Irvino D. Yalomo atsiminimų knyga

Irvinas D. Yalomas karjeros aukštumų pasiekė tyrinėdamas kitų gyvenimus. Ilgai lauktoje atsiminimų knygoje Tampant savimi jis atgręžia psichoterapeuto žvilgsnį į save: gilinasi į santykius su žmonėmis, kurie formavo jo asmenybę, analizuoja kūrinius, išgarsinusius jį visame pasaulyje. 

Rusijos žydų imigrantų šeimoje gimęs Yalomas užaugo skurdžioje aplinkoje, Vašingtone. Nusprendęs ištrūkti iš gyvenimo, kuris jo netenkino, nutarė tapti gydytoju. O tuomet sekė neįtikėtinas kilsmas: nuo studijų metų Stanfordo medicinos mokykloje neramiais ir didžiulius kultūrinius poslinkius liudijusiais septintojo dešimtmečio laikais; pirmųjų grožinės literatūros kūrinių, kuriais siekė dar labiau pasinerti į žmogaus psichikos tyrinėjimus, iki tarptautinės šlovės ir pripažinimo. 

Knygoje Tampant savimi Yalomas pasakoja apie svarbius pasiekimus grupinės psichoterapijos srityje ir tai, kaip tapo egzistencinės psichoterapijos – metodikos, kuri apima visų laikų didžiausių mąstytojų išmintį – praktiku.

Atskleidžia, kas įkvėpė vienas garsiausių jo knygų, tarp kurių Meilės budelis ir Kai Nyčė verkė, kuriose sulydžius psichologiją ir filosofiją, gimė naujos įžvalgos apie žmogaus psichologiją. Prisimena ryškiausių pacientų istorijas ir dalijasi asmeninio gyvenimo, meilės, netekčių, apgailestavimų akimirkomis, suteikdamas skaitytojui progą dar geriau pažinti savitus jo terapijos metodus bei kūrybinio rašymo užkulisius. 

„Iškalbingo ir introspektyvaus autoriaus gerbėjams – išskirtinė galimybė sužinoti jo gyvenimo kroniką ir pasiskolinti patarimų, kaip gyventi turtingą bei prasmingą gyvenimą“.  - Kirkus Reviews
Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimas 1)
TOP komentarai
  1. 100%
    Įdomi asmenybė, įdomūs memuarai, turiningas ir prasmingas šio žmogaus gyvenimas. Jautrus pasakojimas apie savo vaikystę, artimuosius, tikslo siekimas, mokymasis visą gyvenimą, silpnybių pripažinimas. Daug autorius pasakoja apie savo darbą, išleistas knygas. Gaila, kad tai pirmoji knyga, parašyta šio autoriaus, kurią perskaičiau, Daug įdomiau būtų buvę, jei būčiau perskaičiusi jo ankstesnes knygas. Memuaruose daug pasakoja apie jų atsiradimą, kūrimą. Nesigailiu, kad perskaičiau šią knygą.
Visi komentarai
    Daugiau įvertinimų ()
    Jums taip pat gali patikti...