Apie akcijas ir ypatingus pasiūlymus sužinokite pirmi!
 

Tamsioje tamsioje girioje

In a Dark, Dark Wood

Ruth Ware

Iš anglų k. vertė Irena Kupčinskienė,

320 p., kietas virš.,

23,5x14,3x2,9 cm,

Alma littera, 2017,

ISBN 9786090126585,

Prekės kodas 9786090126585.

Klubo kaina:
12,84
Knygyne:
14,59
Sutaupote:
1,75  (12% )

Nemokamas pristatymas Lietuvoje
perkant už 21,00 €

Knygų klubo nariams

  Į lentyną

Geriausi Komentarai

Virginija
 
Įtampa labai gerai sukurta, veikėjai - įvairiapusiški, siužetas - prikaustantis.
violeta
 
Puikus detektyvas

Apie knygą

Norai 26-eri, ji – sėkminga kriminalinių romanų rašytoja – netikėtai sulaukia kvietimo dalyvauti Klerės mergvakaryje įspūdingoje užmiesčio viloje. Draugės nesimatė dešimt metų ir Nora visai nenori prisiminti praeities. Bet Klerė buvo geriausia jos vaikystės draugė.

Per mergvakarį Norai vis primenami skaudūs praeities įvykiai. Jos susierzinimą pakeičia siaubas, kai per spiritizmo seansą pasigirsta pranašystė apie nelaimę.

Po keturiasdešimt aštuonių valandų Nora pabunda ligoninėje sutrenkta galva ir apimta didžiulio kaltės jausmo. Jai sunku prisiminti, kas įvyko praėjusį vakarą, tačiau ji turi tai padaryti, nes tragiški įvykiai vis nesibaigia.

„Tamsioje tamsioje girioje“ yra pirmasis britų autorės Ruth Ware romanas. Autorė gyvena Londone, yra ištekėjusi, turi du vaikus. Ji yra dirbusi padavėja, anglų kalbos mokytoja, o šiuo metu – knygų leidėja. [Jos pačios mergvakaris buvo labai stilingas ir per jį niekas nebuvo nužudytas.] 
 
Mėnesio pasiūlymas. Tamsioje, tamsioje girioje buvo tamsus, tamsus namas; O tame tamsiame, tamsiame name buvo tamsus, tamsus kambarys; O tame tamsiame, tamsiame kambaryje buvo tamsi, tamsi spinta; O toje tamsioje, tamsioje spintoje buvo... griaučiai. LIAUDIES KŪRYBA. Ruth Ware TAMSIOJE TAMSIOJE GIRIOJE.
Norai 26-eri, ji – sėkminga kriminalinių romanų rašytoja – netikėtai sulaukia kvietimo dalyvauti Klerės mergvakaryje įspūdingoje užmiesčio viloje. Draugės nesimatė dešimt metų ir Nora visai nenori prisiminti praeities. Bet Klerė buvo geriausia jos vaikystės draugė. Per mergvakarį Norai vis primenami skaudūs praeities įvykiai. Jos susierzinimą pakeičia siaubas, kai per spiritizmo seansą pasigirsta pranašystė apie nelaimę. Po keturiasdešimt aštuonių valandų Nora pabunda ligoninėje sutrenkta galva ir apimta didžiulio kaltės jausmo. Jai sunku prisiminti, kas įvyko praėjusį vakarą, tačiau ji turi tai padaryti, nes tragiški įvykiai vis nesibaigia. Bestseleris, papildęs regiausių trilerių sąrašą! Patiks jei patiko... Psichologiniai trileriai DINGUSI, MERGINA TRAUKINY ir LEIDAU TAU IŠEITI. Ruth Ware yra padavėja, anglų kalbos mokytoja, o šiuo metu – knygų leidėja. TAMSIOJE TAMSIOJE GIRIOJE yra pirmasis britų autorės Ruth Ware romanas. Autorė gyvena Londone, yra ištekėjusi, turi du vaikus. [Jos pačios mergvakaris buvo labai stilingas ir per jį niekas nebuvo nužudytas.]

 

Komentaras