20%
20%
Nauja
Nauja

Tapk ragana (jei nori)

Lavisa Spell

Vertinimas nėra galimas:
96% of 100
(įvertinimai 10)

EAN kodas: 9786099609324, ISBN kodas: 9786099609324, SKU: 000000000002181406, Puslapių skaičius: 343, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Minkštas, Leidimo metai: 2019-07-31, Formatas: 21,3x14,3x2,9, Knygyne: 13.29, Leidykla: Všį Lietuvių laisvalaikio literatūros

Ypatinga kaina 10,64 €
Knygyne 13,29 €

Sutaupote 2,65 € (20%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Kartais savo gyvenime matome tik tai, ką norime matyti, kol koks nors netikėtas sukrečiantis įvykis padeda suprasti, kad tikime susikurta iliuzija ir gerai nepažįstame nei savo artimųjų, nei savęs.
Anitos gyvenimas yra aiškiai suplanuotas. Vilniaus universitete ji studijuoja mediciną, teliko išlaikyti baigiamuosius egzaminus ir ji sugrįš į gimtąją Latviją, kur jos laukia rezidentūra Rygoje, žavus ir perspektyvus sužadėtinis Markusas, prabangi vestuvių puota. Tačiau nuo įtampos ruošiantis egzaminams ir planuojant vestuves ji pasijunta pervargusi ir draugė ją pakviečia pasisvečiuoti Trakų rajone esančiame žirgyne. Čia ji susipažįsta su žirgyno savininku Luku ir pajunta jam nederamą trauką. Kruopštūs Anitos planai ima jauktis,  juo labiau, kad žirgyne dedasi keisti, nepaaiškinami dalykai, kurie verčia suabejoti viskuo, ką ji anksčiau žinojo ir patikėti tuo, kuo ji buvo išmokusi netikėti. Pavyzdžiui, meile.
Anitos laukia nelengvas pasirinkimas – užtikrinta ateitis su žaviu ir sėkmingu vyru ar kojas pakertanti aistra ir šuolis į nežinomybę.
Lavisa Spell: „Tapk ragana (jei nori“) – tai meilės istorija, kupina aistros, netikėtumų, magijos ir sunkių pasirinkimų. Tai jau trečia mano papasakota meilės istorija. Nors tai šiuolaikinė istorija, į ją įpyniau daug magijos ir pagoniškosios tradicijos dvasinių praktikų elementų. Man norisi, kad skaitytojai maloniai praleistų laiką su knyga, pailsėtų ir užsimirštų pasinėrę į kitokį pasaulį. Tačiau taip pat norėčiau, kad perskaitę knygą jie kitu žvilgsniu pažvelgtų į savo gyvenimą, santykius ir kasdienybę. Paklaustų savęs, kokie jų tikrieji norai ir tikslai, o kas yra primesta sustabarėjusių visuomenės normų. Norėčiau, kad skaitytojai pradėtų pastebėti mažus ir didelius stebuklus aplink save, jais džiaugtųsi ir netgi išmoktų juos sukurti.
Pastabesni skaitytojai, kuriems patiko mano pirmasis romanas „Būti (su) ragana“, naujoje knygoje suras kelis jiems jau pažįstamus veikėjus.
Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 10)
TOP komentarai
 1. 100%
  Nu kaip susinervinau.... Viskas baigiau... Aš nežinau kaip ši rašytoja ,,užvaražina,, šias knygas, kaip ,, Būti su ragana, arba ,,Tapk ragana(jei nori),, , bet aš nuo jų negalėjau atsitraukti... Negalėjau valgyti negalėjau miegoti o jei užmigau aplankydavo tokie sapnai, kad suabejodavau ar tikrai nesu pati ragana
 2. 100%
  Pagaliau sūlaukiau dar vienos , puikios sios autores knygos. Net norėtusi ilgesnes istorijos. Taip greit skaitosi, liūdna , kad taip greitai artėja pabaiga puikios istorijos. Tik pęrskaiciau, o jau laukiu kitos knygos :-).
  Labai laukiu ir tikiuosi sulaukti dar ne vienos puikios, į magijos pasaulio įtraukiančios istorijos.
 3. 100%
  Dar viena lietuvių literatūros knyga mano rankoje. Jau nemažai perskaičiau lietuvių knygų ir pakeičiau mokyklos sukurtą neigiamą nuomonę. Šiais laikais atrandu tikrai man patinkančių knygų. Ir šita patenka į šį sąrašą. Kitų šios autorės knygų nesu skaitęs (galbūt nusipirksiu ateityje...), tačiau šitą nusipirkau, nes viena draugė parodė, kad tokia greit pasirodys (o ji žino, kad esu raganius ir man turėtų patikti) tad mane ir sudomino jos pavadinimas bei viršelis. Iš pradžių negalvojau, kad tai grožinės literatūros kūrinys kol neperskaičiau aprašymo. Gal kiek skeptiškai žiūrėjau į tą aprašymą ir galvojau, kad tai bus įprasta meilė-seilė... Na... tai ir buvo meilė-seilė, bet su magijos ir fantastikos prieskoniais- kas yra mano prioritetas visose knygose. Būtent tai pakėlė knygos vertinimą. Anita- medicinos studentė, persidirbusi ir išsekusi nuo mokslų. Jos draugė ragana Vėjūnė ir jos raganius brolis Lukas. Kaip keista skaityti kai pagrindinis veikėjas tavo kopija. xD Juodaplaukis, mėlynasis, raganius. Anitos mama Anda grynai kaip mano amžiną atilsį močiutė.... kiekvieną kartą skaitant Andos žodžius man šiurpas eidavo per kūną, nes lygiai taip pat mano močiutė su manimi elgėsi. Ir bendrai paėmus- visi veikėjai man labai patiko: kas priminė man pažįstamus žmones, kas šiaip patiko. Siužetas nėra įtemptas- jis lengvai ir iš lėto rutuliuojasi, tad kam nepatinka „lėtos“ knygos- nepatiks ir šitoji. Pirmi skyriai kiek sunkiai skaitėsi, bet po to įsivažiuoji ir nebesinori padėti knygos į šoną. Taip pat esu patenkintas, kad skyriai trumpi. (Kas mane žino- man kančia yra skaityti ilgus skyrius xD). APIBENDRINIMAS: labai romantiška, magiška, šilta, pozityvu, puikus ir lengvas skaitinys vėsiam bei ilgam rudens vakarui ir atsipalaidavimui.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...