40%
40%

Tarp A ir B

ISBN kodas: 9786090307168, EAN kodas: 9786090307168

Ignė Ale

Vertinimas nėra galimas:
80% of 100
(įvertinimai 6)

ISBN kodas: 9786090307168, EAN kodas: 9786090307168, SKU: 000000000002187365, Puslapių skaičius: 360, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Minkštas, Leidimo metai: 2021-06-23, Originalo kalba: Lietuvių, Formatas: 20x14x1,9, Knygyne: 6.89, Leidykla: UAB Svajonių knygos

Ypatinga kaina
4,13 €
Knygyne
6,89 €

Sutaupote 2,76 € (40%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Iš pažiūros Anai nieko netrūksta: turi darbą, ištikimą draugę, mėgstamą užsiėmimą. Bet jos vis neapleidžia jausmas, kad gyvenimas užstrigo, sustojo taip ir neįsibėgėjęs. Vienumoje minėdama trisdešimtąjį gimtadienį, Ana netikėtai sužino, kad jos pirmoji meilė Benas grįžta į Lietuvą – vienišas ir neįsipareigojęs. Tai puiki proga atkurti santykius ir pagaliau išpildyti jaunystės svajonę ilgai ir laimingai gyventi drauge!
Jei tik jos neišblaškys simpatiškasis kaimynas Aleksas – tobulas kandidatas karštam vasaros romanui.

Ji rašo širdį virpinančias meilės istorijas. O kas suvirpins vienišą jos širdį?

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 6)
TOP komentarai
 1. 100%
  Ana- trisdešimtmetė vieniša rašytoja. (Kaip ir aš!) Per savo gimtadienį, birželio 1... tad ji Dvyniai, sulaukia žinutės iš pirmosios meilės Beno, kuris grįžta į gyventi į Lietuvą. Tačiau netikėtai ji ima daugiau bendrauti su kaimynu Aleksu kas baigiasi vasaros romanu. Po nelaimės jo bute kartu susėda išgerti alaus. Ir Ana pasirenka IPA... fuuu. Net nupurtė beskaitant- nemėgstu IPOS. Kitą dieną Aleksas ją pakviečia į savo vakarėlį, kuriame didžėjaus. Vos ėmusi susitikinėti su Aleksu- sulaukia Beno žinutės susitikti... Kadangi Ana Dvyniai tad iš asmeninės patirties nusiteikiau dramoms- taip ir buvo. Ana man priminė mano ex‘ą (irgi Dvyniai), o Aleksas mane patį. Tad mano sielą šiek tiek palietė šį istorija.

  Knyga skaitėsi labai lengvai, nes skyriai tikrai trumpi, jų daug. O kadangi veiksmas vyksta vasarą- tai pats tas laikas šiai knygai. Aleksas man labai patiko- dėmesingas, švelnus, smagus. O štai Benas tikras išgama. Skaitant vis kartojau: „Na, nejaugi tu, Ana, susidėsi tuo bjaurybe po visko kaip jis pasielgė su tavimi?“. Bendrai apsvarsčius istorija man labai patiko, lengvai plaukė, skaičiau iš lėto pasimėgaudamas ir neskubėdamas, bet knygos pabaiga nei šis nei tas. Pirma, istorijos veikėjai LYG IR sulaukė laimingos pabaigos... lyg ir ne. Nesupratau. Antra- ta Anos parašyta istorija besitęsianti 50 PUSLAPIŲ (!) tikrai buvo bereikalingas priedas knygoje- ji visiškai ne į temą. Tai va- du neigiami dalykai, kuriuos pastebėjau, bet dėl to nemažinsiu vertinimo, nes kaip minėjau knyga man labai patiko. Ir lauksiu kitų autorės knygų jeigu jų bus.
 2. 80%
  Knyga lengvu skaityti stiliumi parašyta. Aprašyta vienos lietuvaitės istorija, jos meilės paieška ir išgyvenimai. Ar labai užkabino? Ne. Knygoje nebuvo to "Vau".
 3. 80%
  Dievinu, kai knyga mane maloniai nustebina. Lietuviška knyga - vadinasi mano antakiai vinguriuoja, nes dažnai nesutampa bangos. Bet šį kartą viskas sutapo: rašymo stilius, pati istorija, juokeliai, situacijos ir, o dieve!!!!!, kaimynas.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...