Tarp juoda ir balta. E.knyga

ISBN kodas: 9786094373657, EAN kodas: 9786094373695

Viktorija Čmilytė - Nielsen

Vertinimas nėra galimas:
20% of 100
(įvertinimai 2)

Knygos formatas: Elektroninė knyga, ISBN kodas: 9786094373657, EAN kodas: 9786094373695, SKU: 000000000015000128, Leidimo metai: 2018-03-01, Originalo kalba: Lietuvių, Puslapių skaičius: 296, Formatas: 0x0x0, Leidykla: UAB "Eugrimas"

8,09 €

Elektroninė knyga

Įsigytą el. knygą rasite skiltyje „Mano paskyra“ arba savo el. pašto dėžutėje. Elektroninę knygą ePUB formatu galėsite skaityti formatą palaikančiose el. knygų skaityklėse arba, naudodami specialią skaitymui skirtą programėlę, savo telefone ar kompiuteryje.

Apie prekę

„Tarp juoda ir balta“ – įtraukiantis autobiografinis pasakojimas apie tai, kaip pirmą kartą mūsų šalies šachmatų istorijoje moteris iškovojo garbingą vietą sporte, kuriame tradiciškai dominuoja vyrai. Tai pasakojimas apie vienintelę Lietuvoje vyrų didmeistrę – Viktoriją Čmilytę-Nielsen. 
Niekam ne paslaptis, kad jos iškovotų čempionatų ir laimėtų titulų sąrašas išties įspūdingas: dukart olimpinė ir dukart Lietuvos vyrų šachmatų čempionė, triskart Europos moterų vicečempionė, pasaulio moterų bronzinė prizininkė ir, pagaliau, Europos šachmatų čempionė! 
Tačiau ši knyga nėra vien apie pergales. „Per ketvirtį amžiaus trukusią šachmatininkės karjerą buvo visko: pakilimų ir nuosmukių, svaiginančių pergalių ir ne mažiau skaudžių pralaimėjimų. <...> Vis dėlto šachmatai man davė daugiau, nei tikėjausi, o ši knyga – tai galimybė tinkamai atsidėkoti visiems, kas ilgus metus mane palaikė ir manimi tikėjo“, – savo knygoje pripažįsta Viktorija. 
Šiame autobiografiniame pasakojime autorė suteiks unikalią galimybę pakeliauti po šachmatų pasaulio užkulisius, pažinti šio intelektualaus žaidimo magiją ir jame tykančius pavojus, susipažinti su šachmatų bendruomene ir iš arčiau pažvelgti į ne vieną tituluotą šio sporto įžymybę. Visa tai nepaliks abejingų ne tik šachmatų gerbėjų, bet ir tų, kurie norėtų pažinti Viktoriją iš arčiau.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Pamenu, vaikystėje godžiai skaitėme V. Mikėno autobiografiją „35 metai prie šachmatų lentos“. Ir tik dabar, beveik po 60 metų, pasirodo naujas to paties žanro leidinys, visai nepanašus į pirmąjį, bet ne mažiau intriguojantis. Esu tikras, jog ši knyga, be kita ko, skaitytojams padės suvokti išskirtinį vienintelės Lietuvoje vyrų didmeistrės Viktorijos Čmilytės vaidmenį mūsų sporto istorijoje. 

Gediminas Rastenis,
Lietuvos nusipelnęs šachmatų treneris

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 2)
TOP komentarai
  1. 20%
    nesamone ne knyga...
  2. 20%
    Tai labiau chronoginis/enciklopedinis autores sachmatu pasiekimu isvardijimas su milijonu pavardziu, miestu, datu. Zmoniems ne is sachmatu pasaulio - jie nieko nereiskia, neimponuoja, pavardes neistariamos ir tuoj pat pamirstamos. Kazkaip tikejausi, kad profesionale placiai visuomenei pateiks sachmatu virtuve: pvz kas yra pirma lenta, kaip skaiciuojami reitingai, ka reiskia treniruotis, kaip sachmatininkas mato/analizuoja lenta, kaip vyksta turnyrai ir pan. Manau tai paskatintu kitus pradeti dometis. Deja dabar knyga bus idomi tik autores pazistamiems ir tiems, kam aktuali tiksli jos laimejimu chronologija. Auotorei turetu galioti taisykle: jei gali nerasyti - nerasyk. Gal geriau toliau skink pergales sachmatuose.
Visi komentarai
    Daugiau įvertinimų ()
    Jums taip pat gali patikti...