Tarp kasdienybės ir geismo

ISBN kodas: 9786090132814, EAN kodas: 9786090132814

MATING IN CAPTIVITY. Reconciling the Erotic and the Domestic

Esther Perel

Vertinimas nėra galimas:
100% of 100
(įvertinimai 3)

EAN kodas: 9786090132814, ISBN kodas: 9786090132814, SKU: 000000000001111353, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Puslapių skaičius: 280, Spalvingumas: Dvispalvis, Viršelio tipas: Minkštas, Originalo kalba: Anglų, Leidimo metai: 2018-06-11, Formatas: 21,3x14,3x2,5, Leidykla: Alma littera , Vertėjas: Neringa Jagelavičiūtė–Teišerskienė

Ypatinga kaina
9,83 €
Išparduota
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Norėdami gauti pranešimus apie knygą, įveskite savo el.pašto adresą.

Apie prekę

Mylint svarbu turėti, geidžiant – norėti. Geismas – ilgesio išraiška, jį kursto neprieinamumas. Geidžiant ne tiek svarbu, kas buvo, kiek svarbu, kas laukia ateityje. Poros pernelyg dažnai tampa priklausomos nuo meilės teikiamų patogumų ir nebekursto geismo liepsnos. Žmonės pamiršta, jog liepsnai reikia oro.
Esther Perel

Šiuolaikinių porų santykiai, kaip teigia psichoterapeutė Esther Perel, yra prieštaringų troškimų – saugumo ir jaudulio, praktiškumo ir neapibrėžtumo, patogios meilės ir deginančios aistros – rinkinys. Partneriai pernelyg užsiėmę, pernelyg įsitempę, pernelyg įsitraukę į vaikų auginimą ir pernelyg išsekę mylėtis.
Šioje knygoje autorė atskleidžia porų seksualinių krizių priežastis, nagrinėja geismo prigimtį ir kylančias dilemas.
• Ką jaučiate, kai ką nors mylite?
• Kaip keičiasi jūsų pojūčiai, kai ko nors geidžiate?
• Ar emocinis partnerių artumas visada užtikrina gerą seksą?
• Kodėl tapus tėvais taip dažnai ištinka erotinė krizė?
• Kodėl taip jaudina visa, kas uždrausta?
• Ar įmanoma geisti to, ką jau turime?
Pasak Esther Perel, norint santuokoje išlaikyti abipusę trauką, tarp partnerių turi būti šioks toks atstumas, bent truputis nežinomybės ir paslapties. Kai atsispiriame poreikiui kontroliuoti, nusimetame visažinių kaukes, tampame atviri ir nevengiame nežinomybės, atsiranda erdvės erotiškumui ir geismui.

Tai išmintingas ir drąsus požiūris į seksą ir intymumą, papildantis įprastą santuokos sampratą.

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 3)
TOP komentarai
 1. 100%
  Gera knyga. Įdomi, lengvai skaitoma, priverčianti analizuoti daug dalykų, kurie vyksta aplink mus ir pačiuose mumyse. Keistas jausmas, bet kiekviena istorija tarsi paliečia, tarsi jau girdėta, matyta ar patirta. Lyg deja vu jausmas. Vietomis knygos turinys privertė atmerkti akis. Nemažai vietų, kurias pasižymėjau, kad prireikus lengvai rasčiau. Rekomenduoju!
 2. 100%
  Gegužė įsibėgėja kartu su psichoterapeutės #EstherPerel knyga #TarpKasdienybėsIrGeismo . Autorė remiasi savo pacientų istorijomis ir tyrinėja būtent ilgalaikių santykių niuansus. Šios psichoterapeutės klientai yra įvairiausių kultūrų, lyčių, pasaulėžiūrų atstovai, kurie išgyvena seksualines problemas kartu būdami jau ne vienerius metus. #Esther remiasi kitų mokslininkų, psichoterapeutų teorijomis, tačiau pateikia savus faktus, neigia nusistovėjusius mitus, pateikia savotiškas sąvokas, įdomiausius problemų sprendimus. Akivaizdu, kad žmonių intymumas, erotiškumas yra be galo individualus dalykas ir visiems vieno sprendimo būdo pritaikyti efektyviai neįmanoma, tačiau kiekvienoje aprašytoje istorijoje galima rasti dalelę savęs. Knygos ryškiausios temos: kaip žmonės aukština artumą ir nuvertina atstumą; kiek daug svarbos suteikia spontaniškumui, kuris iš tikro ne toks ir tikras; seksas po vestuvių/sulaukus vaikų; koks svarbus gali būti planavimas; nejaukių fantazijų tikroji reikšmė; neištikimybės variacijos. Tikrai įdomus skaitinys, vertas dėmesio!
 3. 100%
  Lengva ir įdomi knyga. Pateikia daug naudingos informacijos, nemažai vietų, kurias norisi pasibraukti.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...