ŽEMA KAINA
-10% su kodu: SUTAUPAU

Tas

ISBN kodas: 9786090137987, EAN kodas: 9786090137987

IT

Stephen King

Vertinimas nėra galimas:
93% of 100
(įvertinimai 14)
Knyga, virtusi filmu

EAN kodas: 9786090137987, ISBN kodas: 9786090137987, SKU: 000000000001111838, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Puslapių skaičius: 920, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Originalo kalba: Anglų, Leidimo metai: 2019-09-02, Formatas: 23,5x14,3x5,7, Leidykla: Alma littera , Vertėjas: Jurgita Jėrinaitė

Ypatinga kaina
14,99 €
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

„Džordžas pasilenkė.
Klounas ištiesė ranką.
Ir vaikas pamatė, kaip keičiasi jo veidas.“
Deris – mažas miestelis, nesiskiriantis nuo daugybės kitų tokių Meino valstijoje. Bent jau taip atrodo jo gyventojams, paskendusiems kasdieniuose rūpesčiuose. Ir tik vaikai jaučia, kad gimtasis jų miestelis kitoks. Ypatingas. Siaubingai, šiurpiai, tragiškai ypatingas, nes po jo gatvėmis ir tiltais, begaliniuose nuotekų vamzdynuose ir Kanale tyko TAS...
Šeštojo dešimtmečio pabaigoje Derį supurto žiaurių nusikaltimų virtinė. Kol suaugusieji bergždžiai ieško nusikaltėlio, septyni paaugliai perpranta, kas tikrasis blogio šaltinis ir kur jis slypi. Įveikę didžiausias savo baimes, jie stoja į kovą su TUO ir jį nugali. Vis dėlto po 27 metų paaiškėja, kad TAS grįžo ir jiems vėl teks patirti siaubą, kurį buvo pasistengę ištrinti iš atminties kurdami savo gyvenimą toli nuo Derio.
Šis siaubo romanas, rašytas ketverius metus, tapo nuostabiu gausios Stepheno Kingo kūrybos brangakmeniu. Daugiau nei prieš tris dešimtmečius išvydęs dienos šviesą jis iš karto pelnė pasaulinį pripažinimą ir atsidūrė geriausių Amerikos knygų sąrašų viršūnėse.
„Tas“ nepaprastos galios ir poveikio romanas apie vaikystę ir brendimą, apie nuoširdžią draugystę ir besąlygišką ištikimybę, ir apie kiaurai persmelkiantį, kliuksintį, stingdantį ir kiekvienoje tamsioje kertėje aukų tykantį bevardį siaubą.
„Kol kas puikiausias romanas... Nors kiekvienas puslapis šokiruoja ir stebina, Stephenui Kingui pavyko sukurti ir nepakartojamai šiurpią pabaigą.“ Yorkshire Evening Post 
Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 14)
TOP komentarai
 1. 100%
  Puiki knyga, skaitau jau antrą kartą, Helovyno laikotarpiui tikrai geras pasirinkimas!
 2. 100%
  Tikriausiai paskutinė dar neskaityta knyga iš žymiausių Kingo kūrinių. Siužetas buvo daugmaž žinomas, nes matytos tiek senoji tiek naujoji ekranizacijos. Knyga puiki. Kaip visada stipriausia Kingo pusė, mano nuomone, veikėjai. Jų daug, bet visi skirtingi. Pasakojimas vyksta iš skirtingų veikėjų perspektyvų - be 7 pagrindinių, dar yra krūva antraeilių, taip pat blogiukų. Taip pat yra dvi laiko linijos, kurios vis labiau ir labiau susipina, be to dar vienur kitur pagardinama istorijomis iš senesnių laikų (toks pasakojimas pasakojime). Perėjimas taip veikėjų ar laiko linijų toks natūralus, kad jo visai nesijaučia.
 3. 100%
  Pirma perskaityta King'o knyga. Nesu tikras, ar dėl labai lengvai skaitomo teksto, ar dėl nedidelių lūkesčių prieš pradedant skaityti, ar išties dėl to, kad King'as genijus. Knyga sužavėjo daugeliu dalykų, bet turbūt vienas gražiausių buvo tai, kaip puikiai knygoje kuriami psichologiniai veikėjų portretai. Bendrai, net ir su vietomis pritemptais paskutiniais 80-100psl, knyga patiko ir turbūt išliks kaip viena tų, kurias rekomenduosiu pažįstamiems ar draugams.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...