35%
35%
TOP
TOP

Tavo antras gyvenimas prasideda supratus, kad gyveni tik kartą

Ta deuxième vie commence quand tu comprends que tu n’en as

Raphaëlle Giordano

Vertinimas nėra galimas:
87% of 100
(įvertinimai 65)

Featured Product: Ne, EAN kodas: 9786090125854, ISBN kodas: 9786090125854, SKU: 000000000001110591, Puslapių skaičius: 224, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Kalba, iš kurios versta: Prancūzų, Originalo kalba: Prancūzų, Leidimo metai: 2016-11-10, Formatas: 23,5x14,3x2,3, Knygyne: 12.29, Leidykla: Alma littera , Vertėjas: Lina Perkauskytė

Ypatinga kaina 7,99 € Knygyne 12,29 €

Sutaupote 4,30 € (35%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Gyvenimas – lyg skrydis oro balionu. Norint skrieti aukštyn, reikia mokėti palengvinti krepšį ir per kraštą išmesti viską, kas kliudo kilti. 

Istorija, įkvepianti keistis

Rodos, Kamilė turi viską, kad būtų laiminga, tačiau nežino, kaip tuo naudotis. Paskendusi kasdieniniuose darbuose ir šeimos rūpesčiuose, ji jaučia tarsi jos gyvenimas eitų pro šalį.

Tačiau atsitiktinė pažintis su rutinologu Klodu viską pakeis. Jis pasisiūlo Kamilei padėti vėl pajausti gyvenimo džiaugsmą.

Ji turi suprasti, kad yra vienintelis žmogus, atsakingas už savo laimę. Kamilei reikia iš naujo apmąstyti savo vertybių sistemą ir išmokti kitaip žvelgti į gyvenimą bei įvykius. Sekdama Klodo nurodymais, ji žingsnis po žingsnio taps žmogumi, kurio neslegia kasdienybės našta, o gyvenimas tampa visavertis.

Knyga moko, kad reikia susitelkti į teigiamus dalykus, nusistatyti prioritetus, nekreipti dėmesio į smulkmenas. Konkretūs patarimai tekste išskiriami kitu šriftu, o jų sąrašas pateikiamas knygos pabaigoje.

Tai romanas, tęsiantis geriausias tokių knygų, kaip „Dievas visada keliauja incognito“ (aut. Laurent Gounelle), tradicijas, skirtas visiems, ieškantiems įkvepiančios, kasdienes problemas padedančios spręsti literatūros.

 

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 65)
TOP komentarai
 1. 100%
  Nuostabi knyga! Be galo prasmingos mintys, kurių nesinori pamiršti. Skatina mąstyti apie save, labiau save mylėti, analizuoti... Ideali kiekvienam, kas jaučiasi apimtas rutinos, nebemato išeities nuo kasdienybės. Puiki kiekvienam, norinčiam pokyčių savyje. Labai rekomenduoju
 2. 100%
  labai patiko ir itraukia. Palygini save su herojum ir pradedi analizuoti
 3. 100%
  Puiki knyga, patiko tai, kad visa tai pateikta kaip romanas, istorija tad lengvai skaitėsi ir privertė daug kur rasti save.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...